Cauta
2151 - 2200 de 2294 anunturi
SPATII DE BIROURI
Lichidator Centu SPRL organizeaza licitatie publica cu strigare pentru vanzarea urmatoarelor active din patrimoniul SEDAL SRL - in faliment: proprietatea imobilara cu destinatie de birouri compusa din teren in suprafata de 310 mp, identificat cu nr.cadastral 108727, intabulat in CF 108727 a localita...
Brasov in Brasov (Romania)
ECHIPAMENTE FITNESS
Lichidator judiciar CENTU S.P.R.L. organizeaza licitatie publica cu strigare pentru vanzarea stoc de marfa constand in trambulina pentru copii cu dizabilitati- fit bounce pro – 10 bucati; trambulina pentru persoane cu dizabilitati - fit bounce pro – 6 bucati; trambulina tip rebounder pro fit bounce ...
Brasov in Brasov (Romania)
Bunuri mobile specifice
Cuptor Pizza-1 buc evaluat la 1.628 lei, Saladeta pizza-1 buc.evaluată la 604 lei, Cazan gaz 500W 28 Kw-1 buc evaluat la 472 lei. Pret de pornire la licitatie este pretul mentionat pentru fiecare bun in parte stabilit prin raportul de evaluare a bunurilor. Garantia de participare la licitatie este d...
Brasov in Brasov (Romania)
LICITATIE PUBLICA
Lichidatorul judiciar al AUTOSERV&TUR MANGALIA SRL vinde prin licitatie publica cu strigare imobilizarile corporale (pieste auto) ale debitoarei la 40% din pretul stabilit prin raportul de evaluare cu mentiunea ca vanzare se face in bloc. Licitatiile au loc in fiecare zi de joi orele 14:00 la sediul...
Constanta (Romania)
Autoturisme+alte bunuri mobile
Societate in faliment reprezentata prin lichidatorul judiciar vinde 10 autoturisme (conform anunt atasat), prin licitatie publica cu strigare. Cele 10 autoturisme se pot vinde si "IN BLOC" la pretul total de pornire de 15.000 lei + TVA. Relatii suplimentare la tel.0731064094
Giurgiu in Giurgiu (Romania)
Imobil (teren+constructii)
Societate in faliment reprezentata prin lichidatorul judiciar vinde imobil (teren+cladire) situat in Mun.Giurgiu, prin licitatie publica cu strigare, pretul de pornire fiind 377.025 euro (fara TVA). Relatii suplimentare la tel.0731064094
Giurgiu in Giurgiu (Romania)
Imobil (doar constructii)
Societate in faliment reprezentata prin lichidatorul judiciar vinde imobil (doar cladiri), P+Et.1+Et.2 cu o suprafata totala de aproximativ 3.300 mp situat in incinta Zonei Libere Giurgiu, prin licitatie publica cu strigare, pretul de pornire fiind 609.720 euro (fara TVA) Relatii suplimentare la tel...
Giurgiu in Giurgiu (Romania)
LICITATIE PUBLICA
Lichidatorul judiciar al societatii MUNCA OVIDIU SA vinde prin licitatie publica cu strigare urmatoarele bunuri imobile: LOT 1 compus din teren in suprafata de 13.000 mp si constructii pe teren, situat in sat Mosneni, comuna 23 August jud. Constanta, la pretul de 216.600 lei exclusiv TVA. Regulament...
Constanta (Romania)
Echipamente sală fitness, mese, scaune și dotări bucătărie restaurant
Lichidatorul judiciar al ADMINISTRAȚIE ȘI TURISM S.R.L., C.I.I. Domokos Zoltán vinde la licitație publică toate bunurile debitoarei, lotizate, loturile fiind formate astfel: 1. Aparate fitness: 10.065 lei, 2. Cuptoare pizza + mașina de spălat: 5.462,5 lei, 3. --------------- 4. Vitrină prăjitură Juk...
Tirgu Mures in Mures (Romania)
TEREN INTRAVILAN
S.C. NITU S.R.L IN FALIMENT prin lichidator judiciar Radu Podea IPURL, anunţă vânzarea prin licitaţie publică a terenului intravilan situat in intravilanul Comunei Scorteni, sat Mislea, tarlaua 2, parcela F43, nr.cadasral 559. Pretul de pornire este de 4.055 euro fara Tva. Licitaţiile vor avea loc i...
Scorteni in Prahova (Romania)
Bunuri mobile
Societatea DĂSCĂLESCU & CO SPRL Constanţa în calitate de lichidator judiciar al societăţii CORTRANS SRL - în faliment, organizează licitaţie publică pentru vânzarea bunurilor mobile aflate în patrimoniul debitoarei. Licitaţiile se organizează săptămânal, în fiecare zi de vineri, ora 14.00. Informaţi...
Constanta in Constanta (Romania)
Iveco Daily 2007
MEGA TEX S.R.L. –in faliment, prin lichidator judiciar Evoinsol SPRL, anunta vanzarea prin licitatie publica deschisa ascendenta cu strigare a bunului autovehicul Iveco 35C14 Daily, an fabricatie 2007, la pretul de pornire de 1700 Euro + TVA (50% din valoarea de evaluare). Licitatiile se vor organiz...
Afumati in Ilfov (Romania)
Amenajare Piscicolă Popina Bazinul 22, Tarlalele 92-93
,,Proprietate imobiliară Amenajare Piscicolă Popina Bazinul 22, Tarlalele 92-93”, situată pe raza comunei C.A. Rosetti Județul Tulcea ce aparține societății River Complex SRL –“in faliment” – Dosar nr. 37370/3/2018 al Tribunalului București.
Constantin Rosetti in Tulcea (Romania)
Ford Transit,Mitsubishi Outlander,Nissan Cabstar , Nissan, Autoscala Nissan, Pla...
Start Insolvency SPRL lichidator judiciar al debitorului PAK INDUSTRIAL SRL in dosarul nr. 1161/122/2022 de pe rolul Tribunalului Giurgiu vinde prin licitatie publica cu strigare in fiecare zi de marti urmatoarele bunuri: 1. Ford Transit, GR06PAK,2003, SM 9e47972 SS-WF0XXXTTFX9E7972, 2402 cmc, motor...
Romania
BUNURI SPECIFICE FABRICARII ART DE IMBRACAMINTE, ACCESORII, STOCURI, PRODUSE FIN...
PUBLICATIE DE VANZARE Nr. 2848/16.07.2026 Debitoarea SC STARO SRL, având sediul social în Piatra Neamț, str. Orhei nr. 10, jud. Neamț, număr de ordine în Registrul Comerţului: J27/281/1992 și CUI: 2042665, societate aflata in procedura de faliment prevazuta de Legea 85/2014, in dosar nr. 2734/103/20...
Piatra-Neamt in Neamt (Romania)
TEREN CALE DE ACCES - DRUM IN ALEXANDRU CEL BUN, BISTRITA, NEAMT
PUBLICATIE DE VANZARE Nr. 2848/16.07.2026 Debitoarea SC STARO SRL, având sediul social în Piatra Neamț, str. Orhei nr. 10, jud. Neamț, număr de ordine în Registrul Comerţului: J27/281/1992 și CUI: 2042665, societate aflata in procedura de faliment prevazuta de Legea 85/2014, in dosar nr. 2734/103/20...
Piatra-Neamt in Neamt (Romania)
DOLAN - Proprietate imobiliară
Subscrisa S.C. Dolan Euro Construct S.R.L.-Societate în faliment, Company in bankruptcy, Société en faillite, cu sediul social în mun. Piteşti, str. Trivale, nr. 59, jud. Argeș, CUI RO23670352, J03/786/2008, prin lichidator judiciar S.P. Bio Consult S.P.R.L., organizează licitaţii publice deschise c...
Pitesti in Arges (Romania)
vanzare bunuri INTER TIN IMPEX INTERNATIONAL SRL
SC INTER TIN IMPEX INTERNATIONAL SRL, "în reorganizare judiciară", "in judicial reorganisation", "en redressement, cu sediul in municipiul Fetesti, str. Cantonului, nr. 1, jud. Ialomita, inregistrata la O.R.C. Ialomita sub nr. J 21/216/2014, avand CUI 33246428, prin administrator judiciar, C.I.I. ZA...
Fetesti in Ialomita (Romania)
Bun imobil Statiunea Mamaia
Societatea „DĂSCĂLESCU & CO” SPRL Constanţa în calitate de lichidator judiciar al LITORAL SA- în lichidare, organizează licitaţie publică pentru vânzarea bunului imobil aflat în patrimoniul societatii. Licitaţiile se organizează săptămânal, în fiecare zi de vineri, ora 14.00. Informaţii suplimentare...
Constanta in Constanta (Romania)
Restaurant Limanu
Subscrisa RomlNSOL I.P.U.R.L., in calitate de lichidator judiciar al debitoarei Consult Com Serv S.R.L. (in faliment - in bankruptcy- en faillite), anunta vanzarea prin licitatie publica cu strigare, organizata in conformitate cu Regulamentul de vanzare nr. 1163/16.09.2015, in fiecare zi de vineri a...
Limanu in Constanta (Romania)
AUTOVEHICULE SI BUNURI MOBILE
Lichidatorul judiciar, Dascalescu & Co SPRL, al societatii Cortrans SRL organizeaza licitatii publice pentru vanzarea bunurilor mobile aflate in patrimoniul debitoarei, respectiv: autovehicule cu o valoare de 21.177 euro, si bunuri mobile cu o valoare de 11.709 euro. Licitatiile se vor organiza sapt...
Constanta in Constanta (Romania)
SROC DE MARFA (DECORATIUNI)
RADU PODEA IPURL in calitate de lichidator judiciar anunta vanzarea prin licitatie publica a stocului de marfa (decoratiuni) din patrimoniul societatii debitoarei SMARALD 13 SRL la pretul de total de 454.508,00 lei fara Tva ce poate fi valorificate in bloc / individual.Licitatiile vor avea loc i...
Ploiesti in Prahova (Romania)
ANHIDRIDA FTALICA
Pachetul nr. 40 RMV - “ANHIDRIDA FTALICA” Consortiul de lichidatori judiciari ai Oltchim S.A. –in faliment, ROMINSOLV S.P.R.L. si BDO BUSINESS RESTRUCTURING S.P.R.L, organizeaza online, prin intermediul unei platforme de licitatii publice online, o licitatie in data de 29.02.2024 la ora 15:00, avand...
Ramnicu Valcea in Valcea (Romania)
INSTALATIE PVC II
Pachetul nr. 3 RMV - “PVC II” Consortiul de lichidatori judiciari ai Oltchim S.A. –in faliment, ROMINSOLV S.P.R.L. si BDO BUSINESS RESTRUCTURING S.P.R.L, organizeaza online, prin intermediul platformei Fairsolve.com, o licitatie in data de 29.02.2024 la ora 15:00, iar termenul limita de depunere a d...
Ramnicu Valcea in Valcea (Romania)
Autospeciala Magirus
Pachetul nr. 95PIT - “Autospeciala Magirus” Consortiul de lichidatori judiciari ai Oltchim S.A. –in faliment, ROMINSOLV S.P.R.L. si BDO BUSINESS RESTRUCTURING S.P.R.L, organizeaza online, prin intermediul platformei Fairsolve.com, o serie de 5 licitatii privind vanzarea pachetului. Sedintele de lici...
Pitesti in Arges (Romania)
Licitatie publica BOEMIA IRAM SRL
Subscrisa, AKTIV - LEX INSOLVENTA S.P.R.L., cu sediul procesual ales în Drobeta Turnu Severin, Bld. Carol I nr. 85, bl. A2, sc. 1, ap. 1, Jud. Mehedinți, înscrisă în Registrul formelor de organizare al UNPIR cu nr. RFO II-0662, E-mail: [email protected], în calitate de lichidator judici...
Drobeta-Turnu Severin in Mehedinti (Romania)
2 Autotractore DAF XF 105.460
Start Insolvency SPRL lichidator judiciar al debitorului SARA SISI TRANS SRL– dosarul nr. 1197/100/2020 de pe rolul Tribunalului Maramures vinde prin licitatie publica cu strigare in fiecare zi de marti bunuri aflate în patrimoniul debitorului SARA SISI TRANS SRL reprezentate de: 2 Autotractore DAF ...
Romania
IVECO DAYLY
RADU PODEA IPURL in calitate de lichidator anunta vanzarea prin licitatie publica a bunurilor mobile din patrimoniul societatii debitoarei AYAMA TEXTIL IMPEX SRL: stoc de marfa (haine) la pretul de 6441,00lei fara tva .Licitatiile vor avea loc in Ploiesti, str.Ion Maiorescu nr.2, judetul Prahova in ...
Ploiesti in Prahova (Romania)
STOC DE MARFA (HAINE)
RADU PODEA IPURL in calitate de lichidator anunta vanzarea prin licitatie publica a bunurilor mobile din patrimoniul societatii debitoarei TAKE ME FASHION SRL: stoc de marfa (haine) la pretul de 5632,00lei fara tva.Licitatiile vor avea loc in Ploiesti, str.Ion Maiorescu nr.2, judetul Prahova in d...
Ploiesti in Prahova (Romania)
Spații comerciale în centrul orașului - licitație (CI)
Casa de Insolvență Zisu SPRL, în calitate de lichidator judiciar al SC CONSTRUCT INVEST SRL (în faliment) Alba Iulia, organizează licitația publică a următoarelor: Bunuri imobile scoase la vânzare „în bloc” reprezentând activul „Spații comerciale”: 1. „Spațiu comercial – birouri D+P” situat administ...
Alba Iulia in Alba (Romania)
Apartament 2 camere 59 mp. - licitație faliment (LT)
Casa de Insolvență Zisu SPRL, în calitate de lichidator judiciar al SC LAM TRANS SRL (în faliment) Cugir, vinde prin licitație publică: Bunul imobil „Apartament nr. 4”, situat în Orașul Cugir, Bld. Victoriei nr. 1, bl. 1, ap. 4, jud. Alba, compus din 2 camere, bucătărie, baie, hol, cămară, boxă, sup...
Cugir in Alba (Romania)
Activ 20 - Pod rulant – macara portanta (portal) pe cale de rulare
Activ 20 Pod rulant – macara portanta (portal) pe cale de rulare – nr. inv. 110027-Argestru
Vatra Dornei in Suceava (Romania)
Activ 18 - Autospecializată N3 marca AB, cu benă basculantă
Autospecializată N3 marca AB, cu benă basculantă, an fabricație 1995, cu nr. de înmatriculare SV-47-SMH, nr. identif. UU4932027S0087806, masa proprie (kg) 10630, masa max. autorizată (kg) 26000, nr. locuri 2, dimensiune de gabarit (Lxlxh) (mm) 7030/2500/3520, cilindree motor 10344 cmc, putere maxima...
Iacobeni in Suceava (Romania)
Activ 11 - STOC PIRITĂ în cantitate de 10.568,70 m.c.
STOC PIRITĂ în cantitate de 10.568,70 m.c., depozitat în Tarnița, com. Ostra, jud. Suceava, cu valoare de piață de 46,90 lei/m.c. o Conform Buletin de analiză nr. 133 din data de 15.07.2021, stocul de pirită are următoarul conținut: Aur 0,76 g/t Ag (argint) 27,18 g/t Cupru 0,84% Fier 32,5 % ...
Ostra in Suceava (Romania)
Teren Vanatorii Mici - TERRA IMOBILE SRL
Lichidatorul judiciar EVOINSOL SPRL anunta scoaterea la vanzare prin licitatie publica cu strigare a bunurilor imobile apartinand TERRA IMOBILE S.R.L. in data de 03.09.2026 ora 15.00 pornind de la pretul aprobat de catre creditori, dupa cum urmeaza: 1) Teren in supraf. de 9.997,87 mp situat in Bucur...
Vanatorii Mici in Giurgiu (Romania)
SPATIU INDUSTRIAL -FOSTA FABRICA APA MINERALA
Spațiul industrial situat loc.Băile Borșa, jud Maramureș (lângă râul Cisla), jud. Maramureș, compus din: - teren extravilan cu categoria de folosință „pădure” cu suprafață totală de 450 mp, identificat sub nr. cad. 9598/44, înscris în CF nr. 51859 Borșa. - teren extravilan cu categoria de folosință ...
Borsa in Maramures (Romania)
BUNURI MOBILE-AUTOVEHICULE CONFORM LISTA
In conformitate cu sentinta nr.120/06.03.2020, prin care s-a dispus efectuarea actelor si operatiunilor de lichidare prin modalitatile propuse de lichidator si aprobate de creditori si in conformitate cu regulamentul de valorificare a bunurilor nr.291/24.05.2022 modificat prin prin hotararea adunari...
Bistrita in Bistrita-Nasaud (Romania)
PLATFORMA AUTORIDICATOARE EP 2818
S.C.Eco Land S.R.L.-in faliment, organizeaza ședințe de licitatie publica cu strigare in vederea vanzarii următoarelor bunuri mobile: Nr. Crt. Denumire Marca si Model An PIF Preț-Ron 1 Platforma autoridicatoare EP 2818 2014 12025 Bunurile se află depozitate și pot fi vizionate în loc.Babadag și Lunc...
Ceamurlia de Jos in Tulcea (Romania)
Societatea MIRAN IMPEX SERVICE SRL vinde următoarele bunuri mobile din patrimoni...
Subscrisul, C.I.I. Dascălu Constantin, cu sediul în mun. Botoşani, str. Calea Naţională nr. 97, parter, jud. Botoşani, reprezentată prin avocat Dascălu Constantin – Lulu, în calitate de lichidator judiciar al debitorului Societatea MIRAN IMPEX SERVICE S.R.L., cu sediul în mun. Botoşani, str. Popăuți...
Botosani in Botosani (Romania)
Licitatie bunuri mobile+imobile FOLDA SECURITY ROMANIA SRL
Subscrisa PHOENIX OMEGA IPURL, în calitate de lichidator judiciar al FOLDA SECURITY ROMANIA S.R.L. – în faliment, in bankruptcy, en faillite, organizează licitație publică cu strigare pentru vanzarea în bloc a bunurilor mobile + imobile la prețul de pornire de 212.474 lei + TVA: Licitația va avea lo...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
Teren cu complex producere biogaz si transformare in energie electrica
Lichidator judiciar – CII MIOARA VARADI cu sediul in Oradea str. Episcop Roman Ciorogariu nr.9 ap.6 jud. Bihor Continua vanzarea prin negociere directa combinata cu licitatie publica deschisa cu strigare, Complex industrial situat in Cefa , proprietatea SC GLOBAL ARM SRL cu sediul in Cefa str. Garii...
Cefa in Bihor (Romania)
Anunt licitatii publice bunuri mobile (IT+aparatura profesionala estetica) GOLD-...
Subscrisa AKTIV - LEX INSOLVENTA S.P.R.L., cu sediul procesual ales în Drobeta Turnu Severin, Bld. Carol I nr. 85, bl. A2, sc. 1, ap. 1, Jud. Mehedinți, înscrisă în Registrul formelor de organizare al UNPIR cu nr. RFO II-0662, E-mail: [email protected], prin practician Cristian Cîrmaciu...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Teren arabil intravilan
Societatea Spiral Pro SRL, aflată în faliment, vinde prin licitaţie publică teren arabil intravilan în suprafaţa măsurată de 871 mp. (din acte 923 mp.) situat în intravilanul comunei Crevenicu, sat Răduleşti, tarla 19, parcelă 525, teritoriul administrativ Crevenicu, jud. Teleorman, înscris în carte...
Crevenicu in Teleorman (Romania)
Teren arabil intravilan
Societatea Spiral Pro SRL, aflată în faliment, vinde prin licitaţie publică teren arabil intravilan în suprafaţă de 2.242 mp., situat în intravilanul comunei Izvoru, sat Izvoru, tarla 4, parcelă 710-713, teritoriul administrativ Izvoru, jud. Argeş, înscris în cartea funciară a localităţii sub nr. 81...
Izvoru in Arges (Romania)
COMPLEX-DEPOZIT PRODUSE PETROLIERE, TEREN, CLADIRI, MOINESTI JUD.BACAU
ANUNT Lichidatorul judiciar al societății ADL INVEST SRL organizeaza joi 26.06.2026, ORA 12, la sediul lichidatorului din Bistrita, str.Alba Iulia, nr.8, licitație pentru bunul imobil aparținând societății A.D.L. INVEST SRL, astfel:Complex cladiri si teren , incluzand depozit carburanti (rezervoare ...
Bistrita in Bistrita-Nasaud (Romania)
EUROSYSTEM SRL
EUROSYSTEM SRL, vinde prin licitatie publica în fiecare zi de vineri ora 10: -semiremorca Kogel (SM 29 SYS)- 6.000 lei+TVA.(potrivit ad. cred din 12.06.2026) -autoutilitară marca Mercedez tip Across (SM 28 SYS) – 20.000 lei+tva.(potrivit ad. cred din 12.06.2026). În vederea participării la licitație...
Satu Mare in Satu-Mare (Romania)
Obiecte de inventar, Brevete, Marci, Licente
Pachetul nr. 47 RMV - “OBIECTE DE INVENTAR, BREVETE-LICENTE-STUDII-MARCI” Caietul de prezentare se va furniza dupa adresarea unei cereri la adresa de e-mail: [email protected]. Consortiul de lichidatori judiciari ai Oltchim S.A. –in faliment, ROMINSOLV S.P.R.L. si BDO BUSINESS RESTRU...
Ramnicu Valcea in Valcea (Romania)
Terenuri intravilane SC TC IND SA
„INSOLVENT CONSULT IPURL lichidator judiciar al SC TC IND S.A. - în faliment, organizează licitaţie publică cu strigare în data de 10.09.2026, ora 10:00, la sediul lichidatorului din Deva, str. M. Eminescu, nr. 11, ap. 2, pentru vânzarea unor terenuri intravilan loc. Căstău, com. Beriu, jud. Hunedoa...
Deva in Hunedoara (Romania)
PEUGEOT 407
CATIVAL IMPEX SRL – in faliment, prin lichidator judiciar SIGNUM INSOLVENCY SPRL desemnat in dosarul nr. 26768/3/2019, anunta scoaterea la vanzare individuala prin licitatie publica cu strigare in fiecare zi de vineri ora 12:00 a autovehiculului PEUGEOT 407 (an fabricatie 2007), benzina, nr. inmatri...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Mijloace fixe
CABINET DE INSOLVENŢĂ MOLDOVAN RAUL, tel.0744423259, mail: [email protected], cu sediul în Tîrgu-Mureş, str. Ştefan cel Mare nr. 20, ap. 5, jud. Mureş, lichidator judiciar desemnat de către Tribunalul Specializat Mureş prin Încheiere nr.101/29.07.2021, dată in Dosar nr. 208/1371/2021, AN...
Tirgu Mures in Mures (Romania)

