Cauta
1 - 50 de 110 anunturi
fabrica de alcool etilic
EXPERT SPRL, cu sediul in Arad, str.D.Bolintineanu nr.5, lichidator judiciar al SC PRODALCO MAT SRL, cu sediul in Gurahont, str.Valea Mare nr.4, J02/344/1999, CUI 12055387, dosar 878/108/2023 al Tribunalului Arad, vinde cf. Legii 85/2014 si aprobarii creditorilor din 13.01.2026, prin licitatie publi...
Arad in Arad (Romania)
Pensiune agroturistică+ piscină + teren
Publicație de vânzare Subscrisa MOLDOINSOLV IPURL, în calitate de lichidator judiciar al INCOGNITO S.R.L. vinde la licitaţie publică, urmatoarele bunuri imobile apartinand societatii debitoare, situate în str. Baile Oglinzi, orașul Targu Neamt, judetul Neamt. - Teren, CC și fâneață, având NCP, 51249...
Piatra-Neamt in Neamt (Romania)
Licitatie publica cu strigare, cu pret in urcare
A&A CONSULTANTS SPRL, în calitate de lichidator judiciar al UNIO S.A. – în faliment, organizează licitație publică cu strigare, cu preț în urcare, la data de 17.09.2026, ora 16:00, la sediul lichidatorului judiciar din Mun. București, Bd. Carol I, nr. 12, et. 1, Sector 3, pentru vânzarea în bloc...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Teren si constructii
Subscrisa, INFINEXA RESTRUCTURING S.P.R.L societate profesională cu răspundere limitată cu sediul în Municipiul București, Sector 1, Piața Presei Libere nr. 3-5, Clădirea City Gate Building – Turnul de Sud, etaj 15, înregistrată în Registrul Formelor de Organizare sub nr. RFO II 1378, având Cod Unic...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Teren intravilan / curți construcții, CF 132088 – Brașov, împreună cu construcți...
Anunț vânzare prin metoda licitației publice combinată cu negociere directă. Cabinet Individual Insolvență Citirigă Cosmin cu sediul în Braşov, str. 13 Decembrie, nr. 17, jud. Braşov, Număr de înregistrare înscriere în tabloul practicienilor în insolvenţă RFO I 5230, CIF 49798470, Tel 0744756526, re...
Brasov in Brasov (Romania)
teren in suprafata de 2430 mp si doua constructii
terenul are categoria de folosinta curti,constructii - 1418 mp si categoria de folosinta arabil pentru 1012 mp. Constructia C1 - hala metalica, cu regim de inaltime P+E partial, are suprafata construita la sol de 235 mp iar C4 - hala metalica are suprafata construita la sol de 107 mp si regim de ina...
Bradesti in Dolj (Romania)
de vanzare imobil - DUNAREA SA
Subscrisa TURMAC INSOLVENCY SPRL, cu sediu ales în Bucuresti, Bd.Unirii nr. 78, Bl. J2, Sc. 2, Etj. 3, Ap. 39, Sector 3, reprezentata prin asociat coordonator Turmac Mihaela, în calitate de lichidator judiciar al debitorului DUNAREA SA cu sediul în Bucureşti Sectorul 3,B-dul Unirii - Tronson 1, Nr. ...
Sacele in Brasov (Romania)
PROPRIETATE IMOBILIARĂ SITUATĂ ÎN PIATRA OLT, JUDEȚ OLT
Societatea EDGE BUSINESS RESTRUCTURING ADVISORS S.P.R.L., societate profesională de practicieni în insolvență, înregistrată în Registrul Formelor de Organizare a Profesiei al U.N.P.I.R. sub nr. RFO II 0484, cu sediul în Pţa Charles de Gaulle nr. 13, etaj 4, sector 1, București, cod fiscal 27236802, ...
Piatra-Olt in Olt (Romania)
Publicatie de vanzare privind licitatia din data de 10.09.2026
Debitorul, Cooperativa de Consum ConsumCoop Șimian Societate Cooperativă de Gradul I - în faliment, in bankrupcy, en faillite (denumită în continuare, pe scurt, „Cooperativa”, „Consumcoop Șimian” sau „Debitoarea”), cu sediul în sat Șimian, str. Dedoviței, nr. 583, comuna Șimian, județul Mehedinți, c...
Drobeta-Turnu Severin in Mehedinti (Romania)
Active de tip Teren+Clădiri+Construcții speciale
EUROAVIPO SA, societate în faliment, in bankruptcy, en faillite, prin lichidator judiciar BĂLESCU & ASOCIAȚII SPRL, conform dosar nr. 1910/114/2012, organizează licitație publică cu strigare în datele: 09.09.2026, 16.09.2026, 23.09.2026, 30.09.2026, 07.10.2026, 14.10.2026, 21.10.2026, 28.10.2026, 04...
Buzau in Buzau (Romania)
Vând proprietate imobiliară
TRUE SPRL, în calitate de lichidator judiciar al ANTISEPTICA SRL - în faliment, organizează licitaţie publică, competitivă, cu strigare, pentru valorificarea activului: Proprietate imobiliară compusă din teren intravilan, înscris în Carte Funciară 65892 Aghiresu, nr. Cadastral 65892 și locuință indi...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
VANZARE CONSTRUCTIE SI TEREN
VLAD MAGIC S.R.L., prin lichidator judiciar, organizeaza licitatie publica ascendenta cu strigare in data de 08.09.2026, ora 13.00, in Bucuresti, Str. Brailita nr. 20, etj. 2, ap. 4, sector 3, pentru vanzarea in bloc a urmatoarelor bunuri: - Imobil format din teren in suprafata de 783 mp din masurat...
Calarasi (Romania)
AUTOTURISM
E-INVEST MARKETING S.R.L, prin lichidator, organizeaza licitatie publica cu strigare in data de 08.09.2026, ora 12.00, in Bucuresti, str. Brailita nr. 20, etj. 2, ap. 4, sector 3, pentru vanzare autoturism marca Ford Kuga, an fabricatie 2010, la pretul de 29.837 lei. La pretul indicat se adauga TVA....
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
ACTIVUL 104.2 – ACTIV CLĂDIRE ATELIER A.R.T.E.
ACTIVUL 104.2 – ACTIV CLĂDIRE ATELIER A.R.T.E. reprezentat prin proprietatea imobiliară industrială – teren curți construcții intravilan cu suprafața de 6.089 mp și clădiri industriale cu suprafața construit - desfășurată totală de 3.104,00 mp. Activul este compus din: 1. imobil înscris cu nr. cad. ...
Timisoara in Timis (Romania)
Activ 29 - Proprietatea imobiliara – spatii industriale in conservare si teren a...
Proprietatea imobiliara – spatii industriale in conservare si teren aferent (cladirile sunt in patrimoniul cultural al Romaniei, fiind incluse in lista monumentelor istorice 2010, monumente de arhitectura - Centrala termoelectrică, cu turbinele cod LMI CS-II-m-A-10969.01), identificată cadastral dup...
Anina in Caras-Severin (Romania)
Activ 44 - Proprietatea imobiliară – clădire sediu și teren aferent
Activ 44 - Proprietatea imobiliară – clădire sediu și teren aferent (772/1851 mp) amplasată în loc. Oravita, str. E. Gojdu, nr. 1, jud. Caras-Severin Proprietatea imobiliara – cladire sediu și teren aferent, identificată cadastral după cum urmează: - Teren intravilan, curti constructii în cotă indiv...
Oravita in Caras-Severin (Romania)
Cladire Administrativa
EXPERT INSOLVENŢĂ SPRL în calitate de administrator judiciar al VIROMET SA – în reorganizare ANUNŢĂ VÂNZAREA PRIN LICITAȚIE PUBLICĂ A ACTIVELOR: CLĂDIRE ADMINISTRATIVĂ FĂGĂRAȘ, compusă din: teren intravilan în suprafață de 3.221 mp și construcții, înscrise în CF nr. 103312 Făgăraș, situată în locali...
Fagaras in Brasov (Romania)
Teren Resita - Cresa si Gradinita
Subscrisul, consortiul format din practicienii in insolventa CERES INSOLV SPRL, cu sediul în București, str.Turturelelor, nr.11A, bl.C, et.4, modul 14, Sector 3 si DS INSOLV SPRL, cu sediul în București, str.Turturelelor, nr.11A, bl.C, et.4, modul 12, Sector 3, desemnat in calitate de lichidator jud...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Brutărie + fabrica de procesare lapte
Publicație de vânzare Cabinet Individual de Insolvență Bistriceanu Dumitru, cu sediul ales în Piatra Neamț, str. Privighetorii nr. 10, bl. B8, ap. 24, parter, jud. Neamț, în calitate de lichidator judiciar al S.C. 1 Decembrie S.R.L., desemnat prin Încheierea de ședinta nr. 523/F/02.11.2017, pronunța...
Piatra-Neamt in Neamt (Romania)
Proprietate imobiliara formata din teren si constructie mixta
Proprietatea este cu acces din DN 1.
Balotesti in Ilfov (Romania)
Vanzare teren si cladire in Slanic Moldova, jud. Bacau
Cabinet Individual de Insolvență Zaharia Aurelian lichidator judiciar al SC ROM-GAN CONSTRUCT SRL organizează în data de 28.08.2026 ora 15 la sediul din Bacău, str. Pictor Th. Aman, nr. 1, bl.1, sc. B, ap.7, licitație publică cu strigare pentru vânzarea următoarelor bunurilor imobile: • Teren în sup...
Bacau in Bacau (Romania)
PROPRIETATE IMOBILIARA situata in situat in Sinaia, judetul Prahova
Subscrisa INTERCOM MANAGEMENT SPRL Lichidator judiciar al debitoarei SINCO SP SRL organizeaza in conditiile L85/2014 licitatie publica cu strigare cu pas crescator pentru valorificarea in bloc a bunurilor imobile: PROPRIETATE IMOBILIARA TEREN INTRAVILAN, situat in Sinaia, judetul Prahova, inscris in...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
1. Activ imobiliar compus din teren + construcție
Subscrisa Data Solve IPURL, având sediul în Oradea, Strada Roman Ciorogariu, nr. 24, et. 2, Județul Bihor, CIF38120764, nr. înregistrare UNPIR RFO II- 0905, desemnată lichidator judiciar al CLIMA TRADE HVAC SRL – „societate în faliment, in bankruptcy, en faillite”, cu sediul social în Oradea, Calea ...
Oradea in Bihor (Romania)
Teren cu constructii loc M. Viteazu
PUBLICAȚIE DE VÂNZARE 31.07.2026 PHOENIX CONSTRUCT SRL-în faliment, prin lichidator judiciar C.I.I. MOLDOVAN ANA vinde prin licitație publică deschisă cu strigare, în condițiile NCPC și L85/2014 următoarele imobile: (prețuri fără TVA): Nr Denumire activ Supraf teren-mp CF Nr Cad Valoare de lichidare...
Oradea in Bihor (Romania)
Teren și construcții Sighișoara
Bunurile imobile supuse valorificării sunt: Teren intravilan - C.F. Nr. 51189 Sighisoara Construcția - C.F. Nr. 51189 - C3 Sighisoara, Construcția - C.F. Nr. 51189 - C4 Sighisoara, Construcția - C.F. Nr. 51189 - C1 Sighisoara, Construcția - C.F. Nr. 51189 - C5 Sighisoara, Garaj auto mobil, Terasa ac...
Sighisoara in Mures (Romania)
TEREN SI CLADIRI COM. STALPU JUDET BUZAU
Subscrisa DASCAL INSOLVENCY SPRL cu sediul in Bucuresti, Str. Erou Floruta Ion nr.19, sector 2, si sediul ales in vederea comunicarii actelor de procedura in Bucuresti, Bd-ul Unirii nr. 33, bloc A2, scara 2, et. 5, ap. 39, sector 3, inregistrata in Registrul formelor de organizare sub nr. RFO II - 0...
Romania
Casa rezidențiala+teren
Proprietate imobiliară formată din teren în suprafaţă de 1.015,00 mp şi construcţie casă de locuit C1 (113 mp – locuință individuală tip P) + C2 (81 mp – locuință individuală tip P) + C3 (90 mp – anexă = bucătărie de vară tip P). Terenul este plan, și are forma poligonală cu împrejmuire din stâlpi d...
Comanesti in Bacau (Romania)
teren si constructii
SC GASTROZUH SRL – SOCIETATE IN FALIMENT PRIN LICHIDATOR JUDICIAR EUREXPERT IPURL Vinde prin licitatie publica deschisa, cu strigare, fara preselectie, in conditiile Codului de Procedura Civila si a Legii 85/2006: Bun imobil ale debitoarei compus din teren cu Nr. Cad. 1623 in suprafata de 443 mp si ...
Salonta in Bihor (Romania)
Vanzare proprietate imobiliara
Cabinet Individual de Insolvență Zaharia Aurelian Lichidator judiciar al SC KAPITAL HART SRL (societate în faliment), organizează licitații pentru vanzarea bunului imobil Proprietate Imobiliară situată în loc. Damienești, sat. Călugăreni, jud. Bacău. Proprietatea imobiliară este compusă din: teren î...
Bacau in Bacau (Romania)
Spatiu comercialproductie panificatie+ teren + utilaje specifice
„C.I.I.– Liahu Doru organizează licitaţie publică, competitivă cu strigare pentru vânzarea următoarelor bunuri la următorul preț: Spaţiu comercial de producţie panificaţie + terenul aferent în suprafaţă de 4.142,87 mp + utilajele specifice, situate în Săveni jud. Botoşani, având nr. Cadastral 233, î...
Botosani in Botosani (Romania)
Hală producție/depozitare și teren 3.420 mp - Luduș, Mureș
INFINEXA Restructuring S.P.R.L., cu sediul în București, City Gate Building Southern Tower, Piața Presei, nr. 3-5, et. 15, sector 1, e-mail [email protected], număr de înregistrare în Registrul Formelor de Organizare RFO II 1378, având Cod Unic de Înregistrare 46855120, E-mail: [email protected], ...
Ludus in Mures (Romania)
Teren 294 mp si constructie P+1+M
Teren intravilan in suprafata de 294 mp, CF 117460 si constructia cu regim de locuinta cu o suprafata construita la sol de 105 mp, suprafata desfasurata 298 mp, CF 117460-C1 Locuinta in regim P+1+M cu o suprafata construita la sol de 105 mp si suprafata utila de 252,70 mp, din care parter cu o supra...
Pantelimon in Ilfov (Romania)
Teren intravilan 314 mp si constructie P+1+M
Teren intravilan in suprafata de 314 mp, CF 117461 si constructia cu regim de locuinta cu o suprafata construita la sol de 105 mp, suprafata desfasurata 298 mp, CF 117461-C1. C1- locuinta in regim P+1+M cu o suprafata construita la sol de 105 mp si suprafata utila de 252,70 mp, din care parter cu o ...
Pantelimon in Ilfov (Romania)
Imobil de tip teren curti constructii in intravilan CF 404818 Giroc, suprafata 1...
Proprietate imobiliara de tip teren curti constructii in intravilan inscrisa in CF 404818 Giroc, cu suprafata de 1302 mp, situata in Chisoda, Calea Chisodei, jud. Timis, terenul este traversat de o retea electrica pe teren existand totodata si 3 stalpi, frontul stradal la Calea Chisodei este de 24,7...
Timisoara in Timis (Romania)
Imobil de tip teren curti constructii in intravilan CF 410186 Giroc, suprafata 2...
Proprietate imobiliara de tip teren curti constructii in intravilan inscrisa in CF 410186 Giroc, cu suprafata de 2026 mp, situata in Chisoda, Calea Chisodei, jud. Timis, terenul este traversat transversal de o retea electrica, frontul stradal la Calea Chisodei este de 50,363 ml. Pretul este exclusiv...
Timisoara in Timis (Romania)
Imobil de tip teren curti constructii in intravilan cu suprafata de 975 mp si co...
Proprietate imobiliara de tip teren curti constructii in intravilan cu suprafata de 975 mp si constructii anexa-Hala servicii si depozitare parter inscrisa in CF 410187 Giroc, situata in Chisoda, Calea Chisodei, nr. 201, jud. Timis, terenul este traversat transversal de o retea electrica, frontul st...
Timisoara in Timis (Romania)
PROPRIETATE IMOBILIARA
Subscrisa Darada Insolv I.P.U.R.L. Resita in calitate de lichidator judiciar al Camand Impex S.R.L. - in faliment, anunta vanzarea prin licitatie publica a bunurilor imobile reprezentand : teren/construcții înscris în Cartea Funciară nr.31558/Valiug, număr cadastral/topografic 31558 - teren, nr. cad...
Valiug in Caras-Severin (Romania)
Casa istorica Alba Iulia - 1.040 mp teren (licitatie insolventa)
Casa de Insolvență Zisu SPRL, în calitate de lichidator judiciar al Sintronic SRL (în faliment) vinde prin licitație publică: I. Bunurile imobile care fac obiectul vânzării "în bloc", reprezentând activul "Clădiri și teren" situate în Municipiul Alba Iulia, sunt următoarele: 1.Bunul imobil înscris î...
Alba Iulia in Alba (Romania)
HALA INDUSTRIALA CU TEREN AFERENT
HALA INDUSTRIALA CU 2 DESCHIDERI A CATE 18 M (fiecare), cu H=10 M, CU Sc=3.096 MP, CU SEDIU DE BIROURI SI MAGAZII, ATELIERE (P+1E) cu Su= 202 MP, AMPLASATE PE TEREN IN SUPRAFATA TOTALA DE CCA 3.364 MP, FORMAT DIN: - HALA INDUSTRIALA cu 2 deschideri a cate 18 m (fiecare), cu H=10 m, cu Sc=3.096 MP si...
Avrig in Sibiu (Romania)
HALA INDUSTRIALA CU TEREN AFERENT
HALA INDUSTRIALA CU 2 DESCHIDERI A CATE 18 M (fiecare), cu H=10 M, CU Sc=3.070 MP, CU SEDIU DE BIROURI SI MAGAZII, ATELIERE (P+1E+2E) cu Su= 954 MP, AMPLASATE PE TEREN IN SUPRAFATA TOTALA DE CCA 3.335 MP, FORMAT DIN: - HALA INDUSTRIALA cu 2 deschideri a cate 18 m (fiecare), cu H=10 m, cu Sc=3.070 MP...
Avrig in Sibiu (Romania)
HALA INDUSTRIALA CU TEREN AFERENT
HALA INDUSTRIALA CU 2 DESCHIDERI A CATE 18 M (fiecare), cu H=10 M, CU Sc=3.066 MP, CU SEDIU DE BIROURI SI MAGAZII, ATELIERE (P+1E) cu Su= 434 MP, AMPLASATE PE TEREN IN SUPRAFATA TOTALA DE CCA 3.331 MP, FORMAT DIN: - HALA INDUSTRIALA cu 2 deschideri a cate 18 m (fiecare), cu H=10 m, cu Sc=3.066 MP si...
Avrig in Sibiu (Romania)
Teren 680 mp cu structură metalică nefinalizată – Timișoara, str. Mureș nr. 41
PSV COMPANY SA - în faliment, cu sediul social în București, Str. General C-tin Budișteanu nr. 11 bis, Sector 1, cod poștal 10772, J40/694/2002 CUI RO14428660, prin Consorțiul de Lichidatori judiciari format din KPMG RESTRUCTURING SPRL, și RECOVERY SOLUTIONS SPRL, în conformitate cu Regulamentul de ...
Timisoara in Timis (Romania)
Teren 1.445 mp si hala P + 1 E, Loc. Jilava, Jud. Ilfov
RomInsolv SPRL, în calitate de lichidator judiciar al Cris Group SRL, societate în faliment, vinde, prin licitație publică cu strigare, proprietatea imobiliară a debitoarei situată în Jud. Ilfov, Loc. Jilava, Str. Sabarului, Nr. 8C, T 35, P120/1C, compusă din: i) teren de 1.445 mp înscris în CF nr. ...
Jilava in Ilfov (Romania)
Teren 1000 mp si constructie P + 2 E, Com. Berceni, Jud. Ilfov
RomInsolv SPRL, în calitate de lichidator judiciar al Cris Group SRL, societate în faliment, vinde, prin licitație publică cu strigare, proprietatea imobiliară a debitoarei situată în Com. Berceni, Str. Dobreni, Nr. 32, Județul Ilfov compusă din: (i) teren de 992 mp, înscris în CF nr. 78422 a Loc. B...
Berceni in Ilfov (Romania)
Puncte termice nr.22 și nr.17 +teren intravilan SC CALOR SA
„INSOLVENT CONSULT IPURL lichidator judiciar al SC CALOR S.A. Deva organizează licitaţie publică cu strigare în data de 15.09.2026, ora 11, la sediul din Deva, str. M. Eminescu, nr. 11, ap. 2, pentru vânzarea activului : „PUNCT TERMIC NR. 22” și teren intravilan Activul este înscris în CF 77241 Deva...
Deva in Hunedoara (Romania)
Locuinta P+1
ART INSOLV SPRL Craiova organizeaza licitatii publice in vederea vanzarii din patrimoniul SC INSTALPROD SRL, a imobilului compus din : Locuinta P+1 (conform documente de autorizare) si P+2E (conform celor constatate la fata locului) situata in Tg. Jiu, Intrarea Mehedinti FN, Punct Rudarie; Teren ext...
Craiova in Dolj (Romania)
Bunuri imobile: Clădire locuință și teren
Licitaţie - S.C. PURABYDAN ACCURACY SRL DMD INSOLVENCY IPURL, lichidator judiciar, cu sediul în Craiova, str. Paltiniș, bl. K13, sc.1, ap.1, jud. Dolj, tel/fax: 0251.707841, e-mail: [email protected], vinde la licitaţie publică cu strigare, bunurile proprietatea S.C. PURABYDAN ACCURACY SRL...
Balesti in Gorj (Romania)
ABATOR PASARI - AGRIPROD SRL Nadlac
CASA DE INSOLVENTA RAVA S.P.R.L., lichidator judiciar al S.C. AGRIPROD S.R.L., anunţă vânzarea conform Legii 85/2006, prin licitaţie publică deschisă, cu strigare a următoarelor bunuri proprietate al S.C. AGRIPROD S.R.L - Construcţii- ABATOR PĂSĂRI - în suprafaţă desfăşurată de 16.417 mp şi teren af...
Arad in Arad (Romania)
2 terenuri - din care unul cu constructii
Subscrisa, CASA DE INSOLVENTA IONESCU SI SAVA SPRL, reprezentata prin asociat coordonator Ionescu Albert – George, avand CUI 29134213 cu sediul ales in Bucuresti, Bd. Unirii nr.78, bl.J2, sc.2, et.5, ap.47, Sector 3, e-mail: [email protected], in calitate de lichidator judiciar al debitorulu...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Vanzare in bloc bunuri imobile si mobile
ANUNT NR.2 Subscrisa Cabinet Individual de Insolvenţă CRISTESCU VALERIA GEORGETA, cu sediul în Brăila, B-dul. Al.I. Cuza nr.3, parter, cam.2, prin reprezentant legal Cristescu Valeria Georgeta, în calitate de lichidator judiciar al debitorului PRODAGREMIN S.R.L., cu sediul în Brăila, str.Mărăști nr....
Braila in Braila (Romania)

