Cauta
2201 - 2250 de 2294 anunturi
KUMC PROPERTIES & DEVELOPMENT S.R.L. VANZARE TEREN EXTRAVILAN ILEANA
Subscrisa, KUMC PROPERTIES & DEVELOPMENT S.R.L., societate în faliment, ce formează obiectul dosarului nr. 37418/3/2019 aflat pe rolul Tribunalului Bucuresti -Sectia a VII-a civila, prin lichidatorul judiciar HM EXPERT I.P.U.R.L., ca urmare a aprobarii Adunarii Creditorilor din data de 24.07.2026, o...
Ileana in Calarasi (Romania)
KUMC PROPERTIES & DEVELOPMENT S.R.L. TEREN EXTRAVILAN ARABIL COMUNA SINESTI,...
Subscrisa, KUMC PROPERTIES & DEVELOPMENT S.R.L., societate în faliment, ce formează obiectul dosarului nr. 37418/3/2019 aflat pe rolul Tribunalului Bucuresti -Sectia a VII-a civila, prin lichidatorul judiciar HM EXPERT I.P.U.R.L., ca urmare a aprobarii Adunarii Creditorilor din data de 24.07.2026, o...
Sinesti in Ialomita (Romania)
teren și clădiri Soroli Cola SA
Dan Vasilica –Cabinet Individual de Insolventa , in calitate de lichidator judiciar la SC SOROLI COLA S A in conformitate cu prevederile Legii nr. 85/2014 si ale hotararilor Adunarii Creditorilor din data de 14.02.2022 si 190iunie 2023 ,,ANUNTA scoaterea la vanzare a bunurilor mai jos enumerate , pr...
Braila in Braila (Romania)
Licitatii publice debitor EUGEN AGROTRANS DIVERS SRL
Subscrisa, AKTIV - LEX INSOLVENȚĂ S.P.R.L., cu sediul procesual ales în Drobeta Turnu Severin, Bld. Carol I nr. 85, bl. A2, sc. 1, ap. 1, Jud. Mehedinți, număr de înscriere în tabloul practicienilor în insolvenţă RFO II-0662, Fax. 0352414941, E-mail [email protected], în calitate de lic...
Slobozia in Arges (Romania)
Echipamente din industria marochinariei, Echipamente conexe, electronice si mobi...
Lichidator judiciar Start Insolvency SPRL cu sediul în Cluj-Napoca, str. D. Gherea, nr. 22, ap. 1 Număr de înscriere în Registrul formelor de organizare RFO II-0745 Tel/Fax 0364/105117; 0746/193019 E-mail: [email protected] al debitorului BRAMITO SRL – societate in faliment - cu sediul socia...
Romania
Masina de spalat Miele W701, Masina de Spalat Miele W754S, Masina de Spalat Hoov...
Lichidatorul judiciar Start Insolvency SPRL cu sediul în Cluj-Napoca, str. D. Gherea, nr. 22, ap. 1 Număr de înscriere în Registrul formelor de organizare RFO II-0745 Tel/Fax 0364/105117; 0746/193019 E-mail: [email protected] al debitorului al ILPAMA SERVICE SRL cu sediul social în : Municip...
Romania
Teren intravilan in suprafata de 43139 mp cu cladiri aferente, situat in Jud Dam...
Se ofera spre vanzare prin licitatie publica cu prezenta fizica sau prin video conferinta o proprietate imobiliara compusa din teren si cladiri aferente, situate in Localitatea Gaesti, Judetul Dambovita. Proprietatea imobiliara este alcatuita din teren intravilan in suprafata de 43139 mp, avand cate...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Vanzare teren intravilan in suprafata de 23042 mp, situat in Localitatea Rosiori...
Sierra Quadrant va invita sa participati la licitatie, prin prezenta fizica sau prin videoconferinta, in vederea vanzarii unui activ industrial Depozit tutun - Rosiori de Vede, jud Teleorman. Activul este alcatuit dintr-o propietate imobiliara formata dintr-un teren intravilan si mai multe cladiri s...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Vanzare teren intravilan in suprafata de 11023 mp, situat in Oltina, Judetul Con...
Se ofera spre vanzare publica cu prezenta fizica la sediul lichidatorului sau prin video conferinta o proprietate imobiliara identificata cu nr. cad. 100083, CF 100083, situata in Oltina, Judetul Constanta. Imobilul este format dintr-un teren intravilan in suprafata de 11023 mp avand categoria de fo...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Megasimitis-licitatie publica activ functional Constanta
MAESTRO S.P.R.L. Lichidator judiciar al MEGASIMITIS SRL (J13/2373/2010, CUI 16020268, nr. dosar faliment Tribunalul Constanta - 4244/118/2014) organizeaza licitatie publica deschisa, cu strigare, incepand cu data de 20.11.2025 si ulterior licitatii bilunare in prima si a treia zi de joi a lunii, ora...
Constanta in Constanta (Romania)
PROPRIETATE IMOBILIARA
,,Proprietate imobiliară” amplasată în zona centrală a comunei Carcaliu, Tarla 28, Cc 1573, Jud. Tulcea, constând din construcție cu regim de înălțime P+1E și teren în suprafață St=745 mp (din măsurători). Conform Extras de Carte Funciară pentru informare, imobilul este este înscris în CF sub nr. 30...
Carcaliu in Tulcea (Romania)
cabana TURISTICA CU BUNURI MOBILE
ALFA INSOLV S.P.R.L., în calitate de lichidator judiciar al S.C. ANRO TRANS S.R.L., în dosarul nr.2422/86/2016, aflat pe rolul Tribunalului Suceava, secția a II-a civilă, anunţă scoaterea la vânzare prin licitaţie publică cu strigare în conformitate cu Legea nr.85/2006, privind procedura insolvenţei...
Slatina in Suceava (Romania)
Teren si constructii
• SC IONUFORINA SRL vinde din patrimoniul său teren cu construcții, CAD 137, în Josani, nr, 45 A, com. Măgești,Bihor Licitatiile au loc in fiecare vineri la sediul lichidatorului din Oradea, str. B-du Dacia nr. 44, bl. B12, ap. 2. Pentru a participa la licitatie trebuie achitat un avans de 10% in co...
Magesti in Bihor (Romania)
Materiale cauciuc
Pachetul nr. 9 RMV - “MATERIALE CAUCIUC” Consortiul de lichidatori judiciari al debitoarei in faliment Oltchim S.A., RomInsolv S.P.R.L. si BDO Business Restructuring S.P.R.L, organizeaza pe platforma Fairsolve.com, o serie de 5 licitatii online in data de: 1) 28.09.2023, la ora 15:00; data limita in...
Ramnicu Valcea in Valcea (Romania)
CASA
SC PROTRANS LOGISTIC SRL vinde din patrimoniul său imobil reprezentând casă familială în regim P, cu anexe, situată în sat Palota, nr. 75 E, com. Santandrei, jud. Bihor, CF 1648 Santandrei, nr. cadastral 1648-C1, terenul pe care e construită casa fiind în concesiune. Aceasta se vinde la valoarea de ...
Oradea in Bihor (Romania)
UTILAJE, ECHIPAMNTE SI INSTALATII INDUSTRIALE
European Lex Insolvency IPURL in calitate de lichidator judiciar anunta vanzarea prin licitatie publica a bunurilor mobile din patrimoniul societatii debitoarei ROMCAP CONDENSATORI SRL: echipamente fabricat condensatori, instalatii, birotica, mobilier toate la preturile fara tva dupa cum urmeaza: 3....
Ploiesti in Prahova (Romania)
Anunt GERASIS SRL
MAGISTER S.P.R.L. Reşiţa anunţă vânzarea prin licitaţie publică deschisă a bunului mobil apartinând GERASIS S.R.L. Resita: - Minipresa Blum evaluată la 430 euro.Pragul de pornire al licitatiilor este de 50% din pretul de evaluare. De asemenea, se anunță scoaterea la vânzare prin licitație publică de...
Resita in Caras-Severin (Romania)
BUNURI SOCIETATE
SC IPM PARTNERS ROMANIA SA societate aflata in faliment prin lichidator judiciar anunta vanzarea la licitatie publica a urmatoarelor bunuri mobile: exhaustor gaze Mobi –Flex la pret de 1.150 lei;cuptoare electrozi cu preturi intre 169 lei si 198 lei; balon obturare cu preturi intre 54 lei si 131 lei...
Ploiesti in Prahova (Romania)
autoturism marca Volkswagen, tip Transporter, cu număr de înmatriculare SM-02-TH...
TRAVAHO CONST SRL vinde prin licitație publică: - autoturism marca Volkswagen, tip Transporter, cu număr de înmatriculare SM-02-THO, an fabricație 1996 ,având valoarea de piață 4.325,50 lei, valoare fără TVA. Valoarea bunului a fost scăzută cu un procent de 50 % față de valoarea stabilită prin rapor...
Satu Mare in Satu-Mare (Romania)
ENERGO MINERAL SA - teren extravilan
ENERGO MINERAL SA –in faliment, prin lichidator judiciar Evoinsol SPRL, anunta vanzarea prin licitatie publica a bunului imobil teren extravilan – categoria de folosinta arabil, situat in Loc. Hasdat, Jud. Hunedoara, in suprafata de 10.189 mp, inregistrat in CF nr. 73904 Hunedoara, nr. cadastral 739...
Hunedoara in Hunedoara (Romania)
UTILAJE INDUSTRIA CARNII
ALFA INSOLV S.P.R.L., în calitate de lichidator judiciar al I.I. CIMPOIES N. MARIANA, cu sediul social în sat Udești, comuna Udești, nr.822, jud.Suceava, Cod de Identificare Fiscală 11008697, înregistrare la O.R.C. F33/1092/1998, in dosarul: nr.10373/86/2013*, aflat pe rolul Tribunalului Suceava, se...
Udesti in Suceava (Romania)
Teren și constructii
EXPERT INSOLVENŢĂ SPRL în calitate de lichidator judiciar al TAVOS CONSTRUCT SRL - ,,în faliment”, ,,in bankruptcy”, ,,en faillite”- ANUNŢĂ VÂNZAREA PRIN LICITAȚIE PUBLICĂ A ACTIVELOR: LOTURI DE TEREN INTRAVILAN ALĂTURATE, în categoria de folosință ”curți construcții” în suprafață totală de 5.815 mp...
Timisoara in Timis (Romania)
Teren intravilan si casa
EXPERT INSOLVENŢĂ SPRL în calitate de lichidator judiciar al TAVOS CONSTRUCT SRL - ,,în faliment”, ,,in bankruptcy”, ,,en faillite”- ANUNŢĂ VÂNZAREA PRIN LICITAȚIE PUBLICĂ A ACTIVELOR: TEREN INTRAVILAN, categoria de folosință ”curți construcții” în suprafață de 1.439 mp și CASĂ, înscrise în CF nr. 4...
Sannicolau Mare in Timis (Romania)
SC NICROPAV FOREST SRL -
CONSULTING COMPANY IPURL, cu sediul în Tg-Jiu, str. Tudor Vladimirescu, nr. 15, jud. Gorj, în calitate de lichidator judiciar, organizează licitații pentru vânzarea bunurilor aparținând debitorului NICROPAV FOREST SRL , aflat în faliment în dosarul nr. 2264/95/2019 pe rolul Tribunalului Gorj, după c...
Targu Jiu in Gorj (Romania)
Hala productie si anexa
ANUNT DE VANZARE Logica Insolv IPURL cu sediul in Alba Iulia, str. S. Severus nr. 30, bl.TON 7 ap. 3, jud. Alba in calitate de lichidator judiciar al debitoarei SC Crivaron SRL desemnat în dosar nr. 3644/107/2017 al Tribunalului Alba, organizează licitaţie publică cu strigare pentru vânzarea următoa...
Zlatna in Alba (Romania)
Benzinarie Paniceni, jud. Cluj
Teren 2000 mp cu cladire si copertine benzinarie. CF50112 Capusu Mare Pretul nu include TVA
Capusu Mare in Cluj (Romania)
Parti sociale detinute la Aquaris Crivaia SRL
HYDRO-ENGINEERING SA – in faliment, CUI 18045420, J11/915/2005, cu sediul in Resita, Calea Caransebesului, nr. 16 A, jud. Caras-Severin, prin lichidator judiciar Consultant Insolventa SPRL si Cabinet Individual de Insolventa Daogaru P. L., anunta licitatie publica deschisa, cu strigare, pentru vanza...
Timisoara in Timis (Romania)
SC PA COM PREST SRL - SPATIU COMERCIAL
CONSULTING COMPANY IPURL, cu sediul în Tg-Jiu, str. Tudor Vladimirescu, nr. 15, jud. Gorj, în calitate de lichidator, organizează licitații pentru vânzarea bunului aparținând debitorului SC PA COM PREST SRL– în faliment în dosar nr. 1553/95/2018 - Tribunalului Gorj respectiv: Licitație publica cu st...
Targu Jiu in Gorj (Romania)
Teren extravilan
SC GAMA FOREST SRL in faliment vinde doua parcele de teren din categoria faneata situate in extravilanul comunei Letcani cu suprafata de 4.489 mp inscrisa in Cartea Funciara nr. 61468 cu nr. cadastral 61468 si respectiv 4.514 mp, inscrisa in Cartea Funciara nr. 61078 cu nr. cadastral 61078, cu pretu...
Letcani in Iasi (Romania)
Autoturisme, scule, mobilier
MDP Insolvency SPRL, cu sediul in mun. Brașov, str. Dr. Victor Babes nr. 13, județ Brașov, lichidator judiciar SC S.D.E. DEVELOPERS S.R.L., cu sediul social în Municipiul Brasov, str. Zizinului , nr.119, obiectiv 8, dreapta cam.5, Etaj 3, județ Brasov, organizează la sediul lichidatorului judiciar, ...
Brasov in Brasov (Romania)
masini de cusut
Masina de cusut Brother Tip SL-1110-3 20 bucati, 300 lei/buc, valoare totala de 6.000 lei; Masina de dat semne Dayang 1 bucata, la pretul de 290 lei; Masina nasturi Tip BM-817B-001 1 bucata, la pretul de 900 lei; Masina de cusut Brother Tip FB-N110-3020-05-S3F 8 bucati, 770 lei/buc, valoare totala d...
Pielesti in Dolj (Romania)
Fabrica de rasini si vopsele, utilaje - licitatie insolventa
Casa de Insolvență Zisu SPRL, în calitate de lichidator judiciar al COMESO COLOR SA (în faliment) Satu Nou, vinde prin licitație publică: I. Bunurile mobile și imobile care fac obiectul vânzării „în bloc” sunt următoarele: A. Bunurile imobile care fac obiectul vânzării „în bloc” sunt următoarele: 1....
Alba Iulia in Alba (Romania)
echipamente uscare lemn
Chemanwork SRL - in faliment vinde prin licitatie publica in fiecare luni, echipamente pentru umidificare material lemnos: buncăr rumegus 24 mc, colector apă 3000 litri si centrală termică Froling FSM-FVR cu alimentare automată an 2015, putere min 740 kW-890 kW maxim, pret 7.500 lei, cameră de aburi...
Brasov in Brasov (Romania)
Hala creștere si exploatare găini
MDP Insolvency SPRL, lichidator al SC ROMAGRA FEED 2009 SRL, CUI 26279732, J08/1650/2009, organizează la sediul lichidatorului, din mun. Brașov, str. Dr. Victor Babeș, nr. 13, jud. Brașov, licitații publice pentru vânzarea următoarelor active: Hala creștere si exploatare găini în suprafața de 1.329 ...
Brasov in Brasov (Romania)
Proprietate agroindustriala - Moara Buturugeni, jud. Giurgiu
Subscrisa CITR Filiala Ilfov SPRL, cu sediul procesual de comunicare al actelor ales în București, str. Gara Herăstrău nr. 4, Green Court et. 3, Sector 2, având RFO II 0718, și CIF RO 32639607, în calitate de lichidator judiciar al INTERAGRO SA (în faliment, in bankruptcy, en faillite), cu sediul în...
Buturugeni in Giurgiu (Romania)
Utilaje industrie alimentara
-4 buc. Vitrina frigorifica WCHI 2,0/1,1 la valoarea de 4.180 lei; - 3 buc. Vitrina frigorifica WCHI 1,5/1,1 la pretul de 3.135 lei ; - 4 buc. Vitrina ventilata L-2000 GZ la valorea de 4.222 lei; - 2 buc. Vitrina frigorifica RCH 1,1/0,9 la valorea de 1.662 lei; - Masina de tocat carne - Matoca 130, ...
Botosani in Botosani (Romania)
UTILAJ FABRICAT COFRAGE PENTRU OUA
„Mondo Agrar SRL cu sediul social în Sat Slobozia ( Com. Popești ), nr. 434, camera 1, jud. Argeș, având cod de identificare fiscală 18564290 și înmatriculată la ORC Argeș sub numărul J03/599/2006, reprezentata legal de lichidator judiciar Projuridic IPURL, organizează licitație publică deschisă cu ...
Bradu in Arges (Romania)
Echipament Stivuitor PF 130-11331, Incarcator Frontal JCB 406 B SER: 1301606, Bu...
Lichidatorul judiciar Start Insolvency SPRL cu sediul în Cluj-Napoca, str. D. Gherea, nr. 22, ap. 1 Număr de înscriere în Registrul formelor de organizare RFO II-0745 Tel/Fax 0364/105117; 0746/193019 E-mail: [email protected] al debitorului LUMRO CONSULTING SRL – in faliment - cu sediul soci...
Romania
Teren si suprafata industriala
Lichidatorul Agrocarn Company SRL scoate la licitaţie următoarele:Proprietatea imobiliara “spatiu industrial si teren” situata in localitatea Botosani, str. Pod de Piatra, nr. 73, judetul Botosani, ce se compune din: - parcela de teren in suprafata de 1.220 m.p. (nr. cadastral CAD: 51939), pe care s...
Botosani in Botosani (Romania)
Teren si suprafata industriala
Lichidatorul Agrocarn Company SRL scoate la licitaţie următoarele:Proprietatea imobiliara “spatiu de productie si teren ” situata in localitatea Botosani, str. Pod de Piatra, nr. 73, judetul Botosani, ce se compune din : - parcela de teren in suprafata de 1.611,30 m.p. (nr. cadastral CAD: 3823 – 419...
Botosani in Botosani (Romania)
Suzuki Vitara, 1.590 cmc, benzina, an 1996 - licitatie (ED)
Casa de Insolvență Zisu SPRL, în calitate de lichidator judiciar al SC EXPERT DORNA SPEDITIONS SRL (în faliment) Neagra Șarului, vinde prin licitație publică: Suzuki Vitara, 1.590 cmc, benzina, an 1996 Culoare: albastru Cutie de viteze manuală 79 cai putere Tracțiune integrală Detalii tehnice cunosc...
Alba Iulia in Alba (Romania)
Echipament tehnologic croitorie Gama SA
SIOMAX SPRL, lichidator judiciar cu sediul profesional în Tg-Jiu, str. Unirii, nr. 3, P+E, jud. Gorj, reia licitația publică, LA PRETURI REDUSE CU 58% FATA DE VALOAREA DE EVALUARE, pentru vânzarea în bloc a bunurilor imobile proprietatea SC GAMA SA Scornicești (fosta Fabrică de confecții Scornicești...
Scornicesti in Olt (Romania)
Activ 3 - TEREN INTRAVILAN cu suprafața de 21.149 mp, amplasat în sat Valea Lupu...
TEREN INTRAVILAN, situat în IAȘI, VALEA LUPULUI, cu suprafața de 21.149 mp, compus din 3 (trei) parcele de teren ce formează trup comun, intravilan vie și arabil, cu suprafața totală de 21.149 mp, aflat la 700 m de Restaurant Crystal, vis-à-vis de fosta ferma Viticola, jud. Iași, respectiv: Teren ...
Iasi in Iasi (Romania)
Activ 2 - TEREN INTRAVILAN cu suprafața de 3.684 mp, amplasat în mun. Iași, cart...
TEREN INTRAVILAN situat în IAȘI, CARTIER BUCIUM, str. Plopii fără Soț, nr. f.n., cu suprafața de 3.684 mp, compus din 4 (patru) parcele de teren, (3 parcele fac trup comun), cu drum de acces de exploatare, în cotă indiviză, amplasate în mun. Iași, cartier Bucium, zona Plopii fără Soț, în spate la Ho...
Iasi in Iasi (Romania)
cladire hala lapte si bunuri mobile in com. Dolesti, jud. Suceava
ALFA INSOLV S.P.R.L., în calitate de lichidator judiciar al S.C. GAPA - LACT S.R.L., în dosarul nr.501/86/2016, aflat pe rolul Tribunalului Suceava, secția a II-a civilă, anunţă scoaterea la vânzare prin licitaţie publică cu strigare în conformitate cu Legea nr.85/2014, privind procedura insolvenţei...
Dolhesti in Suceava (Romania)
Complex Comercial / Florarie / Bunuri mobile
Societatea DĂSCĂLESCU & CO SPRL Constanţa în calitate de lichidator judiciar al ROSEMARIE TRADE SRL - în faliment, organizează licitaţii publice pentru vânzarea în bloc proprietăţii imobiliare şi bunurilor mobile aflate în patrimoniul debitoarei. Licitaţiile se organizează săptămânal, începând cu da...
Mangalia in Constanta (Romania)
SC ARIAMOB SRL - OBIECTE DE INVENTAR , MATERIALE,
CONSULTING COMPANY IPURL, cu sediul în Târgu Jiu, str. Tudor Vladimirescu, nr. 15, jud. Gorj, în calitate de lichidator judiciar numit de Tribunalul Gorj în dosarul nr. 5400/95/2015 pentru debitorul Ariamob SRL, organizează licitație publica cu strigare săptămânal, în fiecare zi de vineri, ora 14 la...
Targu Jiu in Gorj (Romania)
VANZARI CAMIOANE
ALFA INSOLV S.P.R.L., în calitate de lichidator judiciar al S.C. JACK EUROPEAN AUTOTRANSPORT S.R.L., cu sediul in mun. Falticeni, str. Plutonier Iacob, nr.28, jud. Suceava, avand CUI 21360320, nr de ordine în RC J33/449/2007 în dosarul nr.3017/86/2018, aflat pe rolul Tribunalului Suceava, secția II-...
Falticeni in Suceava (Romania)
IRUM SA
SIOMAX SPRL, lichidator judiciar cu sediul profesional in Tg-Jiu, str. Unirii, nr. 3, P+E, jud. Gorj, reia licitația publica, LA PRETUL REDUS CU 90% FATA DE PRETUL DE EVALUARE, pentru bunurile proprietatea SC INSTALATII REVIZII UTILITATI PENTRU MINERIT SA Tg-Jiu, aflata in procedura falimentului in ...
Targu Jiu in Gorj (Romania)
TEREN BRAILA STR. CALEA GALATI
CONTINVEST INSOLVENTA SPRL organizeaza LICITATIE PUBLICA CU STRIGARE in vederea vanzarii in conformitate cu prevederile Legii 85/2014, a urmatoarelor active apartinand LUMARMI TRANS SRL: Imobil format din teren intravilan în suprafață totală de 1.320 mp și constructive(wc) situat în Braila str Calea...
Braila in Braila (Romania)

