Cauta
1 - 50 de 725 anunturi
Selectie oferte
Subscrisa, A&A CONSULTANTS SPRL, cu sediul in Mun. Bucuresti, Bd-ul Carol I nr. 12, etaj 1, camera 5, Sector 3, in calitate de lichidator judiciar desemnat in dosarul nr. 1447/93/2026, inregistrat pe rolul Tribunalului Ilfov, sectia I Civila, privind debitorul AVANTGARDE MEDIA SERVICES SRL - in ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Piese de schimb auto - stoc de marfa
Lichidator judiciar al debitoarei AUTO RO STAR SERVICE S.R.L., - in faliment, vinde IN BLOC prin licitatie publica bunuri mobile (stoc de marfa), ce fac parte din grupa piese de schimb auto pentru diverse marci si tipuri de autovehicule, la pretul de 55.811,43 + T.V.A. Stocul de materiale si piese d...
Slobozia in Ialomita (Romania)
Anunț de vânzare bunuri electronice - Șoimeni Parc S.A.
Subscrisa, DDG INSOLVENCY I.P.U.R.L., cu sediul în Cluj-Napoca, str. Septimiu Albini, nr. 115, jud. Cluj, CIF RO27987796, nr. matricol: 2A0522, tel. 0763478619, e-mail: [email protected], prin practician în insolvență Godorogea Daniel-Lucian, în calitate de lichidator judiciar al societății ȘOIMEN...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
Anunț de vânzare bunuri mobile - Șoimeni Parc S.A.
Subscrisa, DDG INSOLVENCY I.P.U.R.L., cu sediul în Cluj-Napoca, str. Septimiu Albini, nr. 115, jud. Cluj, CIF RO27987796, nr. matricol: 2A0522, tel. 0763478619, e-mail: [email protected], prin practician în insolvență Godorogea Daniel-Lucian, în calitate de lichidator judiciar al societății ȘOIMEN...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
Anunț de vânzare bunuri agricole - Șoimeni Parc S.A.
Subscrisa, DDG INSOLVENCY I.P.U.R.L., cu sediul în Cluj-Napoca, str. Septimiu Albini, nr. 115, jud. Cluj, CIF RO27987796, nr. matricol: 2A0522, tel. 0763478619, e-mail: [email protected], prin practician în insolvență Godorogea Daniel-Lucian, în calitate de lichidator judiciar al societății ȘOIMEN...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
INTES AGRO SERV S.R.L.
INTES AGRO SERV S.R.L., în reorganizare judiciară, in judicial reorganisation, en redressement, prin lichidator judiciar CC INSOL S.P.R.L. organizeaza licitaţii publice cu strigare, in fiecare zi de joi incepand cu data de 03 09 2026 la sediul din Constanta, str. Cibinului nr. 8, in vederea vanzarii...
Romania
Bunuri mobile
Subscrisa, ENSO S.P.R.L, cu sediul social in București, Piața CHARLES DE GAUELLE, Nr. 15, Bloc CHARLES DE GAUELLE PLAZA, Etaj 3, Apartament Biroul 325REGISTER05, Sector 1, desemnata lichidator judiciar de catre Tribunalul Dolj in dosarul nr. 3054/63/2025, in cauza privind debitorul MOBDECOPRINT SRL ...
Craiova in Dolj (Romania)
vanzarea in bloc a constructiilor
AEG CONSULTING IPURL organizeaza licitatie publica in data de 15.09.2026, ora 15:00, in Bucuresti, Bd. Carol I, nr. 12, et.1, sector 3, pentru vanzarea in bloc a constructiilor, proprietatea IMSA SA, situate in Com. Snagov, Sat Tancabesti, Sos Bucuresti-Ploiesti, Jud. Ilfov, edificate pe terenurile ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Licitatie publica cu strigare, cu pret in urcare
AEG CONSULTING IPURL – lichidator judiciar al debitoarei EUROSORT SRL, organizeaza licitatie publica, cu strigare, cu pret in urcare, in data de 14.09.2026, ora 13:00, la sediul lichidatorului judiciar din Mun. Bucuresti, Bd. Carol I nr. 12, cam. 9, sector 3, pentru vanzarea terenului proprietatea d...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Anunț de vânzare - Colina Nouă Development S.R.L.
Subscrisa, DDG INSOLVENCY I.P.U.R.L., cu sediul în Cluj-Napoca, str. Septimiu Albini, nr. 115, jud. Cluj, CIF RO27987796, nr. matricol: 2A0522, tel. 0763478619, e-mail: [email protected], prin practician în insolvență Godorogea Daniel-Lucian, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei COLINA...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
licitatii bunuri patrimoniale
Lichidator judiciar BCT Insolvență SPRL prin asociat coordonator Tudorache Violeta Emilia, debitorului SC Confex Cyrano SRL Faliment, J18/122/2008, CUI 23197743 în dosarul 1785/95/2022, organizează licitație publică în fiecare zi de marți din intervalul 08 septembrie -06 octombrie 2026,ora 11,00 în ...
Targoviste in Dambovita (Romania)
stocuri marfa
Nr. 550/30.08.2026 Publicație de vânzare pentru vânzarea bunurilor debitoarei S.C. FRESHAMA S.R.L. Subscrisa LEX EXPERT I.P.U.R.L. Suceava, în calitate de Lichidator judiciar al debitorului SC .FRESHAMA SRL conform Sentintei civile 396/22.12.2025 pronuntate în sedinta publica din data de 22.12.2025 ...
Suceava in Suceava (Romania)
diverse obiecte de inventar
Subscrisa CII Orbai Florica Camelia, având sediul în Oradea, Strada Str. General Gheorghe Magheru, Nr.5, Bl.BM1, Ap.11, Jud. Bihor, CIF21191400, nr. înregistrare UNPIR RFO I- 1270, desemnată lichidator judiciar S.C. TOTHEQUIP S.R.L – „societate în faliment, in bankruptcy, en faillite”, cu sediul soc...
Oradea in Bihor (Romania)
AMBIENT EXPRES S.R.L.- anunta organizarea licitatiilor publice cu strigare
Prime Insolv Practice SPRL-lichidator judiciar al AMBIENT EXPRES S.R.L.(în faliment), cu sediul social în Mun. Giurgiu, str 1 Decembrie 1918 nr. 2, camera 3, jud. Giurgiu, înregistrată la Oficiul Registrul Comerțului sub nr. J52/323/2013, CUI 31725467, anunta valorificarea bunului mobil de natura au...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
FLY GO VOYAGER S.R.L.-anunță organizarea licitației publice competitive, cu stri...
ANUNȚ DE VÂNZARE nr. 2607/31.08.2026 PRIME INSOLV PRACTICE S.P.R.L., cu sediul social în București, Bd. Aviatorilor nr. 52, parter, ap. 1-2, sector 1, tel. +40 213 400 442, fax +40 213 400 452, e-mail [email protected], C.I.F. RO 27362568, RFO II 0488, reprezentată prin practician în insolvență ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
FLY GO VOYAGER S.R.L.- anunță organizarea licitației publice competitive, cu str...
ANUNȚ DE VÂNZARE nr. 2606/31.08.2026 PRIME INSOLV PRACTICE S.P.R.L., cu sediul social în București, Bd. Aviatorilor nr. 52, parter, ap. 1-2, sector 1, tel. +40 213 400 442, fax +40 213 400 452, e-mail [email protected], C.I.F. RO 27362568, RFO II 0488, reprezentată prin practician în insolvență ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
FLY GO VOYAGER S.R.L. anunță organizarea licitației publice competitive, cu stri...
ANUNȚ DE VÂNZARE nr. 2605/31.08.2026 PRIME INSOLV PRACTICE S.P.R.L., cu sediul social în București, Bd. Aviatorilor nr. 52, parter, ap. 1-2, sector 1, tel. +40 213 400 442, fax +40 213 400 452, e-mail [email protected], C.I.F. RO 27362568, RFO II 0488, reprezentată prin practician în insolvență ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
bun imobil si mobile
SC ABATOR DARA SRL TULCA – SOCIETATE IN FALIMENT PRIN LICHIDATOR JUDICIAR EUREXPERT IPURL Vinde prin licitatie publica deschisa, cu strigare, fara preselectie, in conditiile Codului de Procedura Civila si a Legii 85/2006 urmatoarele bunuri, proprietatea debitoarei: - extindere abator – hala (fara te...
Oradea in Bihor (Romania)
APARAT CLIMA NORDSTAR/CENTRALA TERMICA BERETTA
S.C. Prim Service Motors S.R.L. – societate in faliment, reprezentata legal prin lichidator judiciar Catedral Insolv I.P.U.R.L., notifica scoaterea la vânzare prin metoda licitatiei publice a urmatoarelor bunuri mobile: aparat clima Nordstar, cu prețul de începere a licitației in suma de 1.500 lei p...
Oradea in Bihor (Romania)
Bun mobil
Subscrisa, ENSO SPRL FILIALA DOLJ cu sediul social in Craiova, Bulevardul Stirbei Voda, nr. 30, bloc Cladirea Malmo, etaj 8, apartament 803, Judet Dolj, desemnata lichidator judiciar de catre Tribunalul Dolj in dosarul nr. 5398/63/2025, in cauza privind debitorul XV COINS SRL cu sediul în Sat Calara...
Calarasi in Dolj (Romania)
Bun imobil
Subscrisa, ENSO SPRL FILIALA DOLJ cu sediul social in Craiova, Bulevardul Stirbei Voda, nr. 30, bloc Cladirea Malmo, etaj 8, apartament 803, Judet Dolj, desemnata lichidator judiciar de catre Tribunalul Dolj in dosarul nr. 5398/63/2025, in cauza privind debitorul XV COINS SRL cu sediul în Sat Calara...
Ghercesti in Dolj (Romania)
ANUNȚ PRIVIND SOLICITAREA DE OFERTE DE SERVICII DE ARHIVARE ȘI DEPOZITARE
ANUNȚ SOLICITARE OFERTE DE SERVICII DE ARHIVARE ȘI DEPOZITARE 1. Date privind dosarul: Număr dosar 331/1285/2025 aflat pe rolul Tribunalului Specializat Cluj; 2. Arhiva/Registratura instanţei: Tribunalul Specializat Cluj, Calea Dorobanţilor, nr. 2-4, jud. Cluj, Număr de telefon: 0264/59.61.10, 0264/...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
mijloace fixe, obiecte de inventar stoc de marfa
mijloace fixe, obiecte de inventar si stoc de marfa, cu o valoare totala de piata de 12.504,00 lei + TVA. (marfurile din stoc pot fi grupate in functie de branduri si categorii de produse, astfel cum sunt detaliate in Raportul de evaluare anexat
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
stoc de bauturi alcoolice 2940 bucati
Subscrisa, CERES INSOLV SPRL în calitate de lichidator judiciar al societății debitoare WIKIDRINKS SRL, conform Hotararii nr.3874 din data de 19.06.2026 pronunțată de Tribunalul București – Secția a VII-a Civilă, în dosarul nr. 41962/3/2025, ORGANIZEAZĂ LICITAȚIE PUBLICĂ CU STRIGARE ȘI PREȚ ÎN URCAR...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
VANZARE BUNURI MOBILE YOUR ONE STOP SRL
Subscrisa, TURMAC INSOLVENCY SPRL, cu sediul ales în București, Bd. Unirii nr. 78, Bl. J2, Sc. 2, Etj. 3, Ap. 39, Sector 3, reprezentată prin asociat coordonator Turmac Mihaela, în calitate de lichidator judiciar al debitorului YOUR ONE STOP SHOP S.R.L., cu sediul în Bucureşti Sectorul 1, Str. PRAHO...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
vanzare autoutilitara N3 SCANIA
START INSOLVENCY SPRL, lider de consorțiu, în calitate de lichidator judiciar al debitorului: UMT FORKLIFTS S.R.L. în dosarul nr. 1733/112/2023* al Tribunalului Bistrița-Năsăud (având CUI 37525905 și J6/703/2023), organizează licitație publică cu strigare în fiecare zi de marți, ora 14:00, pentru vâ...
Romania
GRINDA VIBRATOARE SI AUTOTURISM
Societatea Profesionala specializata in insolventa INTERCOM MANAGEMENT SPRL, organizeaza licitatie publica cu strigare cu pas crescator pentru valorificarea bunului mobil proprietatea DAM EXPERT CONSTRUCT SRL respectiv: Grinda vibratoare – Honda model GX35, SERIA: GCAMT-3362183 - 23,2 LEI + TVA Auto...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Vinde la licitatie publica Renault Megane, Opel Astra G, Opel Astra H
ELIAS CONSULT IPURL -lichidator judiciar al TRELEC IND SRL, vinde la licitație publică în 24.09.2026 ora 14, 01.10.2026 ora 14, 08.10.2026 ora 14, 15.10.2026 ora 14, 22.10.2026 ora 14, următoarele bunuri: Renault Megane la prețul de 294,50 euro; Opel Astra G la prețul de 598,50 euro; Opel Astra H la...
Oradea in Bihor (Romania)
Bunuri mobile
Subscrisa, ENSO S.P.R.L, cu sediul social in București, Piața CHARLES DE GAUELLE, Nr. 15, Bloc CHARLES DE GAUELLE PLAZA, Etaj 3, Apartament Biroul 325REGISTER05, Sector 1, desemnată lichidator judiciar de către Tribunalul Bucureşti în dosarul nr. 34798/3/2024, în cauză privind debitorul OFFICE INVES...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
DE VANZARE BUNURI IMOBILE -T.M.U.C.B. (Trustul de Montaj Utilaj Chimic București...
Consorțiul format din TURMAC INSOLVENCY SPRL, cu sediul ales în Bd.Unirii nr. 78, Bl. J2, Sc. 2, Etj. 3, Ap. 39, Sector 3, Bucuresti, si reprezentata prin asociat coordonator Turmac Mihaela CASA DE INSOLVENTA STEGARU SPRL, cu sediul ales B-dul. Mircea-Voda nr. 36, bl. M6, sc. 2, et. 7, ap. 61, secto...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Bunuri mobile
Subscrisa, ENSO S.P.R.L, cu sediul social in București, Piața CHARLES DE GAUELLE, Nr. 15, Bloc CHARLES DE GAUELLE PLAZA, Etaj 3, Apartament Biroul 325REGISTER05, Sector 1, desemnata lichidator judiciar de catre Tribunalul Teleorman in dosarul nr. 875/87/2025, in cauza privind debitorul THEO & DE...
Salcia in Teleorman (Romania)
vand stoc de marfa
POPESCU C. RALUCA-CRISTINA I.I., societate in faliment –dosar 2950/85/2024 Tribunalul Sibiu, prin lichidator judiciar Bunea Monica, vinde la licitatie publica, in data de 03.09.2026, ora 14, la sediul lichidatorului din Sibiu, str. Calea Dumbrăvii nr.40 ap. 7, la prețul de 50%, stoc de marfa (pret d...
Sibiu in Sibiu (Romania)
vand stoc de marfa
LINCĂ R. GEORGE-CLAUDIUS I.I., societate in faliment –dosar 819/85/2025 Tribunalul Sibiu, prin lichidator judiciar Bunea Monica, vinde la licitatie publica, in data de 03.09.2026, ora 14, la sediul lichidatorului din Sibiu, str. Calea Dumbrăvii nr.40 ap. 7, la prețul de 100%, următoarele: Stoc de ma...
Sibiu in Sibiu (Romania)
Bunuri pizzerie
ARVIP Insolvency SPRL, lichidator judiciar cu sediul profesional in Municipiul Bucuresti, str. Traian, nr. 195, bl. 24, sc. A, Parter, ap. 1, Sector 2, vinde la licitație publică LA PREȚ REDUS CU 30% FATA DE EVALUARE bunurile proprietatea SC PAULA MIXT SRL, societate aflata în procedura falimentului...
Ramnicu Valcea in Valcea (Romania)
Reducere la 50% utilaje-echipamente tehnologice
CRIST VEST AUDIT SPRL, practician în insolvenţă, in calitate de lichidator judiciar al debitorului BGIS SRL, organizeaza organizeaza licitatie publica, pentru vanzarea liberă de sarcini, conform ,,Regulamentului de valorificare”, a următoarelor active: -Bunurile mobile de natura Echipamentelor tehno...
Romania
Vanzare bunuri la cel mai bun pret oferit
Cabinetul Individual de Insolvență Voicu Cristian, cu sediul în Str. Cpt. Nicolae Licăreț nr. 1, bl. 33B, sc. C, ap. 121, et. 8, Sector 3, București, Nr. R.F.O. U.N.P.I.R. 1 – 1067, CIF RO40630463, desemnat în calitate de lichidator judiciar al S.C. MACHS ELV CONSULTING S.R.L. – în faliment, in banc...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
LICITATIE PUBLICA
Administratorul judiciar al STUF DELTA PRODUCTION S.R.L. scoate la licitatie publica cu strigare, a 2 bunuri, cu următoarele preturi de pornire: ECODELTA (an constructie 1992)– pret 41.006,25 ron+TVA; Uitlaj resapare anvelope/utilaj (an fabricatie între 1970-1980)-pret 419,18 ron+TVA. Următoarea lic...
Romania
Stoc bunuri mobile - mobilier și decorațiuni
Stoc bunuri mobile - mobilier și decorațiuni - STOC - L1 - L10; - STOC - DECORAȚIUNI DIN DEPOZIT; - STOC - MAGAZIN CLUJ. Stocurile sunt formate din produse de mobilier, decorațiuni, etc.. Bunurile se valorifică în bloc. Prețul de pornire la licitație este de 241.090,00 euro + T.V.A.. Licitațiile se ...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
DE VANZARE BUNURI MOBILE – HRS STAFFING SERVICES SRLSRL
Subscrisa, TURMAC INSOLVENCY SPRL, cu sediul în Bd.Unirii nr. 78, Bl. J2, Sc. 2, Etj. 3, Ap. 39, Sector 3, Bucuresti, reprezentata prin asociat coordonator Turmac Mihaela, în calitate de lichidator judiciar al debitorului HRS STAFFING SERVICES S.R.L., cu sediul social în București Sectorul 1, Intr. ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Publicatie de vanzare privind licitatia din data de 10.09.2026
Debitorul SC Auto General ND Exclusiv SRL – in faliment, in bankruptcy, en faillite, cu sediul în com. Bradu, sat Geamana, str. Matei Gabriel nr. 7, jud. Arges, cod unic de identificare fiscală 23121850, înregistrată în Registrul Comerţului sub nr. J03/150/2008, aflat în procedura de faliment dosar ...
Drobeta-Turnu Severin in Mehedinti (Romania)
Vinde la licitatie publica autovehicul Dacia Logan
ELIAS CONSULT IPURL-lichidator al SC BEA CONSTRUCT SRL, vinde la licitație publică în datele de 23.09.2026 ora 14, 30.09.2026 ora 14, 07.10.2026 ora 14, 14.10.2026 ora 14, 21.10.2026 ora 14, 28.10.2026, ora 14, 04.11.2026 ora 14, 11.11.2026, ora 14, bunul mobil constând în: - autovehicul Dacia Logan...
Oradea in Bihor (Romania)
Publicatie de vanzare privind licitatia din data de 10.09.2026
Debitorul, SC Sevconstruct Prefabricate SRL - societate în faliment, in bankruptcy, en faillite, cu sediul în Mun. Drobeta Turnu Severin, Str. Crișan nr. 80, Bl. R3, Et. Parter, jud. Mehedinti, număr de înregistrare în registrul comerţului J25/260/2018, C.U.I. 39307974, reprezentata prin lichidator ...
Drobeta-Turnu Severin in Mehedinti (Romania)
Vanzare bunuri restaurant
DOBROGEA INSOLVENCY I.P.U.R.L., lichidator judiciar al THE HENCH`S S.R.L., scoate la vânzare prin licițatie publică cu strigare urmatoarele bunuri mobile care fac parte din patrimoniul debitoarei în faliment: 1. BMT-1 BBQ Train: valoare de piață estimată 8 230 euro, 2. Cărucior cald capacitate 10: v...
Constanta in Constanta (Romania)
Licitație publică ALPTIN RIDE SRL
Subscrisa TRANSILVANIA MASTER INSOLV SPRL, în calitate de lichidator judiciar al ALPTIN RIDE S.R.L. organizează licitație publică cu strigare pentru vânzarea autoturismului HYUNDAI I20, an fabricație 2013, kilometri parcurși 384.000, cu sistem GPL, având preț de pornire – 9.000 lei; Licitația va ave...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
DE VANZARE BUNURI MOBILE -A M INTERNATIONAL COMPANIE DE PRODUCTIE SI PUBLICITATE...
TURMAC INSOLVENCY S.P.R.L., cu sediul profesional în Bd. Unirii nr. 78, Bl. J2, Sc. 2, Et. 3, Ap. 39, Sector 3, București, lichidator judiciar al debitorului A M INTERNATIONAL COMPANIE DE PRODUCTIE SI PUBLICITATE S.R.L., cu sediul social în București, Sector 1, str. Băiculești nr.1, Hala de Producți...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Proprietate de tip teren intravilan cu construcție comercială
Cabinet Individual de Insolventa Rusu Constantin in calitate de lichidator judiciar al SC Mobilaelit Style Design SRL, vinde prin licitatie publica : Proprietate de tip teren intravilan cu construcție comercială, situată in loc. Oradea, str. Miron Pompiliu, Nr. 9, Jud. BIHOR, înscrisă în CF cu Nr.15...
Oradea in Bihor (Romania)
licitatie publica cu vanzare
„C.I.I.– Liahu Doru organizează licitaţie publică competitivă cu strigare, conform adunării creditorilor din data de 15.06.2026, pentru vânzarea următorului bun: Laptop marca Lenovo, data fabricației 14.07.2023, Model LOQ 15IRH8 (MTM:82XV00Q7RM), preț de pornire la licitație 1534,50 lei la care se a...
Botosani in Botosani (Romania)
BUNURI MOBILE
1. Autoutilitară N3 MAN (Silent), nr. identificare WMAT481932M232880, nr. înmatriculare BH 27 YNF preț de începere a licitației: 43.400 lei; 2. Autoutilitară MAN TGA 18.410, nr. identificare WMAH05ZZ26M429288, nr. înmatriculare BH 25 YNF preț de începere a licitației: 16.000 lei; 3. Autoutilitară N1...
Oradea in Bihor (Romania)
Vând bunuri mobile
TRUE SPRL, în calitate de lichidator judiciar al MOTIKO TIMISOARA SRL- în faliment, organizează licitaţie publică, competitivă, cu strigare, pentru valorificarea următoarelor active: MASA PENTRU CONGELATOR INOX 9 SERTARE POS ALL IN ONE RSISTEMS + CITITOR CONGELATOR CARAVELL MAGAZIN SHOP DIN LEMN+CH ...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
Vând bunuri mobile
TRUE SPRL, în calitate de lichidator judiciar al MOTIKO TRANSILVANIA SRL - în faliment, organizează licitaţie publică, competitivă, cu strigare, pentru valorificarea următoarelor active: LADA FRIGORIFICA AHT MIAMI 2.5 M POS ALL IN ONE RSISTEMS + CITITOR POS ALL IN ONE RSISTEMS + CITITOR CARD SET MOB...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)

