Cauta
1 - 45 de 45 anunturi
Anunt licitatie publica cu strigare
ISD INSOLVENCY SPRL lichidator judiciar în dosar 5551/3/2025 valorifică prin licitație publică cu strigare acțiunile deținute de debitoarea din dosarul sus-menționat la SC REGEN GREEN SA în data de 16.09.2026 ora 13.00. Prețul de pornire este de 94000 euro. Prețul nu include TVA. Achiziționarea caie...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Anunt licitatie publica cu strigare
ISD INSOLVENCY SPRL lichidator judiciar în dosar 5551/3/2025 valorifică prin licitație publică cu strigare 5100 de părți sociale deținute de debitoarea din dosarul sus-menționat la SC PAVO SRL în data de 16.09.2026 ora 13.30. Prețul de pornire este de 45900 lei. Achiziționarea caietului de sarcini î...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Bunuri imobile si bunuri mobile la licitatie publica
Lichidatorul judiciar al debitoarei Titan Dancor Group SRL – în faliment, scoate la vanzare prin licitatie publica la data de 07.09.2026 ora 14.00 urmatoarele bunuri: Bunuri imobile – teren situate în localitatea Visinesti, judetul Dambovita: - 1.700 mp = 26.792 lei. - 378 mp = 8.100 lei. - 1.516 mp...
Dragomiresti in Dambovita (Romania)
vand pachet actiuni CEO SA
ROVIGO S.P.R.L., lichidator judiciar al Societatii Comerciale Pentru Inchiderea- Conservarea Minelor S.A. ( I.C.M. S.A. ) – in faliment, cu sediul in Targu Jiu, B-dul Tudor Vladimirescu, nr.1-15, jud. Gorj, vinde prin licitatie publica cu strigare, la 10.09.2026 orele 15.00, la sediul lichidatorului...
Targu Jiu in Gorj (Romania)
Containere si echipamente profesionale
TWISTCAFE ROMANIA S.R.L, prin lichidator, organizeaza licitatie publica cu strigare in data de 08.09.2026, ora 14.00, in Bucuresti, str. Brailita nr. 20, etj. 2, ap. 4, sector 3, pentru Vanzare individuala containere profesionale: 1. Constanta, la pretul de 60.500 lei; 2. Constanta, la pretul de 57....
Constanta in Constanta (Romania)
Aparate de joc de tip slot machine
REMOLD INSOLV I.P.U.R.L, înscrisă in RFO sub nr. II -1180, cu sediul in Braşov, Bdul Garii, nr.36, bl. 22, sc. B, ap. 22 cam.1, Parter, reprezentată prin asociat coordonator Gîlmeanu Florin Adrian, tel. 0723.163.910, Tel/fax 0368.402.074, adresa de email: [email protected]., în calitate de lich...
Brasov in Brasov (Romania)
PUBLICAȚIE DE VÂNZARE
PUBLICAȚIE DE VÂNZARE RTZ & PARTNERS S.P.R.L., societate civilă profesională de practicieni în insolvenţă cu sediul în municipiul Cluj-Napoca, Aleea Detunata, nr. 4, jud. Cluj, înmatriculată la Registrul Societăţilor Profesionale al U.N.P.I.R. sub numărul RSP 0339/22.02.2008 şi în Tabloul U.N.P....
Acatari in Mures (Romania)
Echipamente fotografice profesionale și accesorii specifice
S.C. IMATECH TRADE & IMAGING S.R.L. – în faliment/in bankruptcy/en faillite,, prin lichidator judiciar S.C.P. INSOLBIS S.P.R.L. – FILIALA BUCUREȘTI, anunță scoaterea la vânzare în bloc, prin licitație publică deschisă cu strigare, competitivă, a bunurilor mobile aparținând debitoarei. Bunurile sunt ...
Ilfov (Romania)
Stoc bauturi alcoolice
Lichidatorul judiciar al Lima Scalp S.R.L – in faliment, scoate la vanzare la data de 31.08.2026 ora 14,00, la sediul lichidatorului judiciar din Targoviste, Calea Bucuresti, Bl. G9, Sc. A, Etj. 1, Ap. 1, Judetul Dambovita, activele societatii debitoare, dupa cum urmeaza: - Stoc de băuturi alcoolice...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Analizator Gaze Bosh BER
Lichidatorul judiciar al debitorei Aurall Auto S.R.L.-in faliment, scoate la vanzare prin licitatie publica la data de 10.08.2026 ora 14,00 Analizator Gaze Bosh BER la pretul de 26.320 lei plus TVA. Persoanele interesate vor cumpara regulamentul de vanzare (pret 300 lei) de la sediul lichidatorului:...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Bunuri mobile la licitatie publica
Lichidatorul judiciar al Geovalmar Nictrans SRL – în faliment, scoate la vanzare la data de 10.08.2026 ora 14.00, la sediul lichidatorului judiciar din Targoviste, Calea Bucuresti, Bl. G9, Sc. A, Etj. 1, Ap. 1, Judetul Dambovita, activele societatii debitoare, dupa cum urmeaza: Bunuri mobile: -Semir...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Bunuri imobile si bunuri mobile la licitatie publica
Lichidatorul judiciar al RMK Fashion SRL – in faliment, scoate la vanzare la data de 10.08.2026 ora 14,00, la sediul lichidatorului judiciar din Targoviste, Calea Bucuresti, Bl. G9, Sc. A, Etj. 1, Ap. 1, Judetul Dambovita, activele societatii debitoare, dupa cum urmeaza: -Imobilul nr. 1 compus din s...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Bunuri mobile la licitatie publica
Lichidatorul judiciar al debitoarei Eduardo Com Auto SRL – in insolventa, scoate la vanzare prin licitatie publica la data de 03.08.2026 ora 14.00 urmatoarele bunuri: denumire Preț lei Auto tractor marca MAN, model EEW 35.800 Semiremorca marca Krone 12.900 Auto tractor marca MAN, model EEW 39.800 Se...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Stocuri piese specifice
Lichidatorul judiciar al debitorei Difam Com S.R.L. – in faliment, scoate la vanzare prin licitatie publica la data de 03.08.2026 ora 14,00 urmatoarele bunuri: Stocuri piese specifice, evaluate la valoarea contabila de 877.855 lei plus TVA. Persoanele interesate vor cumpara regulamentul de vanzare (...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Bunuri mobile la licitatie publica
Lichidatorul judiciar al Cros Transport SRL – în faliment, scoate la vanzare la data de 03.08.2026 ora 14.00, la sediul lichidatorului judiciar din Targoviste, Calea Bucuresti, Bl. G9, Sc. A, Etj. 1, Ap. 1, Judetul Dambovita, activele societatii debitoare, dupa cum urmeaza: Bunuri mobile: -Semiremor...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Bunuri mobile la licitatie publica
Lichidatorul judiciar al debitoarei Biales Cons SRL – in faliment, scoate la vanzare prin licitatie publica la data de 03.08.2026 ora 14,00 urmatoarele bunuri: - auto Mercedes Vito 2003, pret 20.800 lei, plus TVA. - auto Audi A 2007, pret 12.185 lei, plus TVA. Persoanele interesate vor cumpara regul...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Bunuri mobile la licitatie publica
Lichidatorul judiciar al debitorei G.M.B. Vivai Grup SRL – in faliment, scoate la vanzare ,,in bloc,, prin licitatie publica la data de 10.08.2026 ora 14,00 urmatoarele bunuri mobile: - echipamente prelucrare lemn la pretul total de 126.111 lei. - auto Duster 19.520 lei. - Iveco Daily 28.080 lei. - ...
Targoviste in Dambovita (Romania)
vanzare gratar / cuptor BBQ PIT BOX
DM OBICEIURI ȘI TRADIŢII SRL (în faliment, in bankruptcy, en faillite), cu sediul în Ciurila, nr. 156, județ Cluj, J12/5112/2018, CUI 40163007, potrivit Sentinței Civile nr. 1301/2024 pronunțată de Tribunalul Specializat Cluj, în dosarul nr. 508/1285/2023, vinde prin lictație publică, on-line,gratar...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
Stoc marfuri, materiale textile, 1200 buc
Lichidatorul judiciar al Ejotex S.R.L.- in insolventa, scoate la vanzare la data de 03.08.2026 ora 14.00, la sediul lichidatorului judiciar din Targoviste, Calea Bucuresti, Bl. G9, Sc. A, Etj. 1, Ap. 1, Judetul Dambovita, urmatoarele active: stoc de marfuri, materiale textile, 1.200 buc – rochii dam...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Bunuri imobile si bunuri mobile la licitatie publica
Lichidatorul judiciar al Darmopan S.R.L – în faliment, din localitatea Darmanesti, judetul Dambovita, scoate la vanzare prin licitatie publica la data de 03.08.2026, ora 14.00 la sediul lichidatorului judiciar, urmatoarele active: 1. bunuri mobile – utilaje panificatie și auto Land Rover Freelander ...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Utilaje constructii +mobilier
PUBLICAȚIE DE VÂNZARE 08.07.2026 MELICONS SRL-ÎN FALIMENT PRIN LICHIDATOR C.I.I. MOLDOVAN ANA vinde prin licitație publică deschisă cu strigare, în condițiile NCPC și L85/2014 următoarele bunuri: (preț fără TVA): Nr. Crt Denumire activ Unitate măsura Cant Pret de vânzare unitar 1 ÎNCĂRCĂTOR FRONTAL ...
Oradea in Bihor (Romania)
Bunuri mobile la licitatie publica
Lichidatorul judiciar al debitoarei Gapimex Conf S.R.L.- in faliment, scoate la vanzare în bloc prin licitatie publica la data de 27.07.2026 ora 14,00 urmatoarele bunuri: - masini cusut, cazan abur, mobilier, Autoturism Audi A4 la pretul total de 131.740 lei plus TVA. Persoanele interesate vor cumpa...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Bunuri mobile la licitatie publica
Lichidatorul judiciar al debitorei Newdom SRL – in faliment, scoate la vanzare prin licitatie publica la data de 06.07.2026 ora 14,00 urmatoarele active: Nr. crt Denumire bun mobil Valoare (lei fara TVA) 1 Autoutilitara Iveco Daily DB-11-GZV 26170 2 Autoutilitara IVECO DB-11-UGL 18900 3 Autoturism V...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Aparate restaurant
PUBLICAȚIE DE VÂNZARE 25.08.2026 RED PAPRIKA SRL-ÎN FALIMENT PRIN LICHIDATOR C.I.I. MOLDOVAN ANA vinde prin licitație publică deschisă cu strigare, în condițiile NCPC și L85/2014 următoarele bunuri: (preț fără TVA): Nr. crt Denumire activ UM Cant Pret de vânzare unitar 1 VITRINA CALDA RWM V1 Buc 1 2...
Oradea in Bihor (Romania)
Bunuri mobile la licitatie publica
Lichidatorul judiciar al Geovalmar Nictrans SRL – în faliment, scoate la vanzare la data de 29.06.2026 ora 14.00, la sediul lichidatorului judiciar din Targoviste, Calea Bucuresti, Bl. G9, Sc. A, Etj. 1, Ap. 1, Judetul Dambovita, activele societatii debitoare, dupa cum urmeaza: Bunuri mobile: -Semir...
Targoviste in Dambovita (Romania)
MASINI SI UTILAJE INDUSTRIA INCALTAMINTEI
Lichidatorul judiciar Coreli Insolv IPURL vinde prin licitaţie publică organizată conform Regulamentului aprobat de Adunarea creditorilor din 18.05.2026, masini si utilaje specifice industriei de încălțăminte (mașini de cusut, mașini de vopsit margini, mașini de ștanțat piele, bandă electrică de luc...
Harman in Brasov (Romania)
Licitatie publica - bunuri mobile
Subscrisa ALPHA INSOLVENCY IPURL, cu sediul în Cluj-Napoca, str. Minerilor nr. 49, jud. Cluj, în calitate de lichidator judiciar al societăţii VIRTUALIZER S.R.L.- în faliment - anunţă scoaterea la vânzare individuală, prin licitaţie publică cu strigare, a următoarelor bunuri aflate în proprietatea d...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
Licitatie bunuri mobile-HORECA
Subscrisa ALPHA INSOLVENCY IPURL, cu sediul în Cluj-Napoca, str. Minerilor nr. 49, jud. Cluj, în calitate de lichidator judiciar al societăţii FOODICTED S.R.L.- în faliment - anunţă scoaterea la vânzare individuală, prin licitaţie publică cu strigare, a următoarelor bunuri aflate în proprietatea deb...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
confecții
CII TANASE ROXANA GEORGETA , in calitate de lichidator judiciar al MODEXIM URBAN STYLE SRL, desemnat conform Încheierii de ședința pronunțate la data de 1.10.2024 de către Tribunalul SPECIALIZAT Argeș in Dosar nr.227/1259/2023 , anunța scoaterea la vânzare in bloc in conformitate cu dispozițiile nou...
Pitesti in Arges (Romania)
plantatie afine de cultura
LICHIDATORUL JUDICIAR al VENUS BIOPROD SRL Organizeaza in fiecare MIERCURI, incepand cu data de 08.04.2026, ora 14.00, LICITATIE PUBLICA, conform Legii 85/2014, pentru vanzare: Plantatie matura de afine de cultura, situata in Fagaras (Vistea de Sus), jud.Brasov, infiintata pe fonduri europene in 201...
Brasov (Romania)
utilaje prelucrare lemn
Masina rindeluire si degrosare Fierastrau circular Fierastrau panglica vertical Fierastrau circular pendular Masina prelucrare 4 fete Exhaustor dublu Gravor laser Panou semnalizare Se vor organiza 8 sedinte de licitatie publica, pretul de pornire al licitatiilor fiind diminuat cu 20% fata de cele di...
Ramnicu Valcea in Valcea (Romania)
Licitatie publica - echipamente service auto
Subscrisa ALPHA INSOLVENCY IPURL, cu sediul în Cluj-Napoca, str. Minerilor nr. 49, jud. Cluj, în calitate de lichidator judiciar al societăţii CHIS GARAGE ASSIST S.R.L.- în faliment - anunţă scoaterea la vânzare individuală, prin licitaţie publică cu strigare, a următoarelor bunuri aflate în proprie...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
Mașini, utilaje și instalații pentru industria alimentară
ANSAMBLU VITRINA SUSHI, APARAT DE VIDAT SI LIPIT, BUTUC CARNE, CARUCIOR INOX, CUPTOR ELECTRIC M IXT COM BISTAR, CUPTOR PIZZA KARTELL 7 PIZZA, CUTTER CU VITEZA VARIABILA 5.3L, DULAP DE PERETE, DULAP FRIGORIFER DUBLU, DULAP FRIGORIFER DUBLU, FELIATOR MEZELURI, FRITEUZA DUBLA, FRY TOP - 2 CUVE, GRATAR ...
Iasi in Iasi (Romania)
ANUNT DE VANZARE STOCURI DE MATERIALE PENTRU INSTALATII DE INCALZIRE
Subscrisa BUSINESS RESTRUCTURING PARTNERS S.P.R.L. („BRP”), cu sediul în București, str. Aleea Alexandru nr. 49, et. 1, sector 1, CIF 52035761, înregistrată în Registrul Formelor de Organizare al UNPIR sub nr. RFO 5343/2025, în calitate de succesor al BDO Business Restructuring S.P.R.L. (desemnată î...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Echipamente tehnologice pentru fast-food
NEXT GENERATION INSOLVENCY IPURL, în calitate de lichidator judiciar al S.C. MIREDIEXPRESS S.R.L. – societate în faliment, în bankrupcy, en faillite, numit conform Sentinței nr. 277/F/2025 din data de 18.03.2025, pronunțată de Tribunalul Bihor, Secția a II-a Civilă în dosarul nr. 1794/111/2024, anun...
Oradea in Bihor (Romania)
CIUPERCARIE
Subscrisul CII CERCEL CLAUDIU GEORGE , lichidator judiciar numit de Tribunalul Dambovita in dosarul nr. 1564/120/2019 privind procedura insolventei debitoarei SC RIVA FOOD SRL organizeaza vanzarea prin licitatie publica cu strigare in data de 27.08.2026 orele 14,00 la sediul lichidatorului din Braga...
Contesti in Dambovita (Romania)
Long Wall Brick-licitatie publica fabrica de produse ceramice
MAESTRO S.P.R.L. Lichidator judiciar al LONG WALL BRICK SRL cu sediul social in Ovidiu, str. Tulcei nr.12, birou nr.1, jud. Constanta, J13/281/2007, CUI: RO 20867970, nr. dosar faliment Tribunalul Constanta - 4454/118/2018 organizeaza licitatie publica in fiecare zi de joi a saptamanii, ora 15:00, p...
Ovidiu in Constanta (Romania)
Livadă pomi fructiferi situată în Zimandu Nou, jud. Arad
Subscrisa EUROSMART Filiala Timiș S.P.R.L., cu sediul în Timișoara, jud. Timiș, str. Amurgului, nr. 1, et. 1, înmatriculată la Registrul Formelor de Organizare al U.N.P.I.R. sub nr. 2B0389/03.06.2009, având cod de identificare fiscală 25757880, desemnată lichidator judiciar al societății CODLEA FRUC...
Zimandu Nou in Arad (Romania)
vanzare bunuri INTER TIN IMPEX INTERNATIONAL SRL
SC INTER TIN IMPEX INTERNATIONAL SRL, "în reorganizare judiciară", "in judicial reorganisation", "en redressement, cu sediul in municipiul Fetesti, str. Cantonului, nr. 1, jud. Ialomita, inregistrata la O.R.C. Ialomita sub nr. J 21/216/2014, avand CUI 33246428, prin administrator judiciar, C.I.I. ZA...
Fetesti in Ialomita (Romania)
Megasimitis-licitatie publica activ functional Constanta
MAESTRO S.P.R.L. Lichidator judiciar al MEGASIMITIS SRL (J13/2373/2010, CUI 16020268, nr. dosar faliment Tribunalul Constanta - 4244/118/2014) organizeaza licitatie publica deschisa, cu strigare, incepand cu data de 20.11.2025 si ulterior licitatii bilunare in prima si a treia zi de joi a lunii, ora...
Constanta in Constanta (Romania)
Hala creștere si exploatare găini
MDP Insolvency SPRL, lichidator al SC ROMAGRA FEED 2009 SRL, CUI 26279732, J08/1650/2009, organizează la sediul lichidatorului, din mun. Brașov, str. Dr. Victor Babeș, nr. 13, jud. Brașov, licitații publice pentru vânzarea următoarelor active: Hala creștere si exploatare găini în suprafața de 1.329 ...
Brasov in Brasov (Romania)
Supraofertare actiuni Registru Miorita SA
Pachet participatie detinuta in Registrul Miorita SA – 265 actiuni.
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Autorizatie farmacie
Autorizatia de functionare farmacie nr. 3053/EN1807 din 25.02.2008
Drobeta-Turnu Severin in Mehedinti (Romania)
Oportunitate de investiție industrială/logistică la 30 km de Sibiu
MRL vinde fosta hala industriala si cladire administrativa Mecanica Marsa, proprietate formată din: - hala de productie cu suprafata totala utila de 7400 mp, h: 10m, cu 7 poduri rulante de 20.5 tf si echipamente tehnologice. - cladire administrativa P+2E si suprafata utila totala de aprox. 1230 mp -...
Avrig in Sibiu (Romania)
IMOBILE EXPLOATARE MOLDOMIN
Lichidator judiciar vinde prin licitație publică, conform Regulamentului de valorificare nr. 2989/16.05.2017, aprobat în cadrul Adunării Generale a Creditorilor din data de 29.05.2017, bunurile imobile absolut indispensabile exploatării, aparţinând debitoarei MOLDOMIN SA, împreună cu transferul drep...
Moldova Noua in Caras-Severin (Romania)
- 1
Selectați pagina:

