Cauta
1 - 50 de 2294 anunturi
Licitatii publice pentru vanzare terenuri in Focsani
Lichidatorul judiciar al REAL ESTATE VISION SRL organizeaza 2 licitatii publice in datele de 09.09.2026 si 15.09.2027, ora 13.00 pentru vanzarea urmatoarelor loturi de teren situate in Focsani, bd. Bucuresti nr. 4, judetul Vrancea (fost MOPAF Vrancea): 1. Teren in suprafata de 36.386 mp, categorie d...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Spatiu Comercial
Imobilul este situat in Craiova, cartier Valea Rosie, Complex Comercial Dacia, str. Caracal nr.79 jud.Dol. Construit inainte de 1979, are suprafata de 47 mp. Peretii interiori si tavanul au tencuiala cojita din cauza infiltratiilor si prezinta urme de mucegai. Acoperisul tip terasa necirculabila. Es...
Podari in Dolj (Romania)
Selectie oferte
Subscrisa, A&A CONSULTANTS SPRL, cu sediul in Mun. Bucuresti, Bd-ul Carol I nr. 12, etaj 1, camera 5, Sector 3, in calitate de lichidator judiciar desemnat in dosarul nr. 1447/93/2026, inregistrat pe rolul Tribunalului Ilfov, sectia I Civila, privind debitorul AVANTGARDE MEDIA SERVICES SRL - in ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Bunuri mobile
Subscrisa, ENSO S.P.R.L, cu sediul social în București, Piața Charles de Gaulle, nr. 15, Clădirea Charles de Gaulle Plaza, et. 3, biroul 325, Sector 1, reprezentată de asociat coordonator Dragulin Marius-Ionut, succesoare a ENSO SPRL potrivit proiectului de divizare parțială, desemnată lichidator ju...
Romania
Anunț privind licitații pentru cap tractor MAN TGX 18.500
SCP PDA Insolvency SPRL, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei SILVIU DUMITRANS S.R.L. (CUI RO43174345, sediul în com. Grințieș, sat Grințieș, str. Principală nr. 69, jud. Neamț), desemnat în dosarul nr. 143/103/2025 aflat pe rolul Tribunalului Neamț – Secția a II-a civilă, anunță organiz...
Grinties in Neamt (Romania)
Autoturism BMW X5
Lichidatorul judiciar Coreli Insolv IPURL vinde prin licitaţie publică organizată conform Regulamentului aprobat de Adunarea creditorilor din 18.05.2026, Autoturism BMW X5, an fabricație 2010, 2993 cmc, tractiune integrala, 269000 km, motorizare-motorina, preț 4.000 EUR. Data licitaţiei: 08.09.2026,...
Sacele in Brasov (Romania)
anunt selectie arhivare
Subscrisa SERVICII REORGANIZARE ȘI LICHIDARE IPURL, cu sediul în București, str. Sfânta Vineri nr.23, bl.105B, sc.2, et.3, ap.41, sector 3, în calitate de lichidator judiciar al SC MONTE CRISTO CONSULTING SRL - în faliment, cu sediul în București, str.Cărămidarii de jos nr.1, bl.76, sc.B, et.1, ap.4...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Piese de schimb auto - stoc de marfa
Lichidator judiciar al debitoarei AUTO RO STAR SERVICE S.R.L., - in faliment, vinde IN BLOC prin licitatie publica bunuri mobile (stoc de marfa), ce fac parte din grupa piese de schimb auto pentru diverse marci si tipuri de autovehicule, la pretul de 55.811,43 + T.V.A. Stocul de materiale si piese d...
Slobozia in Ialomita (Romania)
Licitatie publica
Lichidatorul judiciar A&A CONSULTANTS SPRL, cu sediul în Mun. București, Bd. Carol I nr. 12, et. 1, cam.5, Sector 3, prin practician în insolvență Anastasescu Marieta, organizează licitație publică la data de 16.09.2026, ora 14:00, la sediul lichidatorului judiciar, pentru vânzarea terenului int...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Anunț de vânzare bunuri electronice - Șoimeni Parc S.A.
Subscrisa, DDG INSOLVENCY I.P.U.R.L., cu sediul în Cluj-Napoca, str. Septimiu Albini, nr. 115, jud. Cluj, CIF RO27987796, nr. matricol: 2A0522, tel. 0763478619, e-mail: [email protected], prin practician în insolvență Godorogea Daniel-Lucian, în calitate de lichidator judiciar al societății ȘOIMEN...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
Anunț de vânzare bunuri mobile - Șoimeni Parc S.A.
Subscrisa, DDG INSOLVENCY I.P.U.R.L., cu sediul în Cluj-Napoca, str. Septimiu Albini, nr. 115, jud. Cluj, CIF RO27987796, nr. matricol: 2A0522, tel. 0763478619, e-mail: [email protected], prin practician în insolvență Godorogea Daniel-Lucian, în calitate de lichidator judiciar al societății ȘOIMEN...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
Autovehicule (autoutilitare, autoturisme, camioane, remorci), utilaje de constru...
Subscrisa CITR Filiala București SPRL, cu sediul în București, str. Gara Herăstrău nr. 4, Green Court et. 3, Sector 2, având RSP 0401/2009, și CIF RO26171764, în calitate de lichidator judiciar al DELTA ANTREPRIZĂ DE CONSTRUCȚII ȘI MONTAJ 93 SRL (în faliment, in bankruptcy, en faillite), cu sediul î...
Popesti-Leordeni in Ilfov (Romania)
Anunț de vânzare bunuri agricole - Șoimeni Parc S.A.
Subscrisa, DDG INSOLVENCY I.P.U.R.L., cu sediul în Cluj-Napoca, str. Septimiu Albini, nr. 115, jud. Cluj, CIF RO27987796, nr. matricol: 2A0522, tel. 0763478619, e-mail: [email protected], prin practician în insolvență Godorogea Daniel-Lucian, în calitate de lichidator judiciar al societății ȘOIMEN...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
INTES AGRO SERV S.R.L.
INTES AGRO SERV S.R.L., în reorganizare judiciară, in judicial reorganisation, en redressement, prin lichidator judiciar CC INSOL S.P.R.L. organizeaza licitaţii publice cu strigare, in fiecare zi de joi incepand cu data de 03 09 2026 la sediul din Constanta, str. Cibinului nr. 8, in vederea vanzarii...
Romania
Teren extravilan arabil - 70 parcele Sudiți
Subscrisa, INFINEXA RESTRUCTURING S.P.R.L. în calitate de Lichidator judiciar al VASSTEL S.R.L. societate în faliment, inbankruptcy, en faillite, (“Organizatorul”), ORGANIZEAZĂ LICITAȚIA PUBLICĂ COMPETITIVĂ CU PREȚ ÎN URCARE pentru valorificarea următoarelor active: Categorie: Teren extravilan arabi...
Suditi in Ialomita (Romania)
fabrica de alcool etilic
EXPERT SPRL, cu sediul in Arad, str.D.Bolintineanu nr.5, lichidator judiciar al SC PRODALCO MAT SRL, cu sediul in Gurahont, str.Valea Mare nr.4, J02/344/1999, CUI 12055387, dosar 878/108/2023 al Tribunalului Arad, vinde cf. Legii 85/2014 si aprobarii creditorilor din 13.01.2026, prin licitatie publi...
Arad in Arad (Romania)
Anunt licitatii bunuri mobile - VALBOSS INVEST SRL
Lichidatorul judiciar AKTIV-LEX INSOLVENȚĂ S.P.R.L, anunță organizarea de licitații publice cu strigare pentru vânzarea de bunuri mobile aflate în proprietatea societății VALBOSS INVEST SRL - în insolvență (dosar nr. 1419/113/2025- Tribunalul Brăila), conform Regulamentului de vânzare nr. 755/09.06....
Braila in Braila (Romania)
Volvo XC60
ATLAS INSOLV SPRL, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei METALICA CONSTRUCT PARTNERS S.R.L., „în faliment”, „in bankruptcy”, „en faillite” organizează licitație publică cu strigare pentru vânzarea bunului mobil din patrimoniul debitoarei antemenționate – Volvo XC60. Pentru a participa la ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Autoutilitara Fiat Ducato si autotursim Volkswagen Transporter
Subscrisa MOUNTAIN SOCIETY SRL – în procedura simplificata, cu sediul in Reşiţa, Golului nr.23, Jud. Caraş-Severin, înregistrată la Registrul Comertului sub nr. J11/205/2021, CUI 44041770, prin lichidator judiciar LICEV GRUP SPRL vă face cunoscut faptul ca in data de 15.09.2026, ora 12,00 va avea lo...
Resita in Caras-Severin (Romania)
Vehicule
Subscrisul, C.I.I. Ardelianu Ovidiu Lucian, cu sediul profesional în Mun. Iasi, str. Păcurari, nr. 73, judeţul Iaşi, în calitate de lichidator judiciar al debitorului BIND S.R.L. cu sediul în Iasi, str. Bulevardul POITIERS, nr.35, bl. B3, sc. A , et. 2, ap. 9, judetul Iasi, având J22/2376/2019, CUI ...
Iasi in Iasi (Romania)
Pensiune agroturistică+ piscină + teren
Publicație de vânzare Subscrisa MOLDOINSOLV IPURL, în calitate de lichidator judiciar al INCOGNITO S.R.L. vinde la licitaţie publică, urmatoarele bunuri imobile apartinand societatii debitoare, situate în str. Baile Oglinzi, orașul Targu Neamt, judetul Neamt. - Teren, CC și fâneață, având NCP, 51249...
Piatra-Neamt in Neamt (Romania)
Licitatie publica cu strigare, cu pret in urcare
A&A CONSULTANTS SPRL, în calitate de lichidator judiciar al UNIO S.A. – în faliment, organizează licitație publică cu strigare, cu preț în urcare, la data de 17.09.2026, ora 16:00, la sediul lichidatorului judiciar din Mun. București, Bd. Carol I, nr. 12, et. 1, Sector 3, pentru vânzarea în bloc...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Bunuri mobile
Subscrisa, ENSO S.P.R.L, cu sediul social in București, Piața CHARLES DE GAUELLE, Nr. 15, Bloc CHARLES DE GAUELLE PLAZA, Etaj 3, Apartament Biroul 325REGISTER05, Sector 1, desemnata lichidator judiciar de catre Tribunalul Dolj in dosarul nr. 3054/63/2025, in cauza privind debitorul MOBDECOPRINT SRL ...
Craiova in Dolj (Romania)
Selectie arhivator
Subscrisa, PRIVATE LIQUIDATION GROUP SPRL, cod de identificare fiscală 26176834, sediul profesional Oradea, str. Avram Iancu, nr.2, ap.11 jud. Bihor, număr de înscriere în tabloul practicienilor în insolvență RFO-II-0412, E-mail [email protected], în calitate de lichidator judiciar al societății U...
Oradea in Bihor (Romania)
Vanzari auto
DOBROGEA INSOLVENCY I.P.U.R.L., lichidator judiciar al VAD FRĂȚIA S.R.L., scoate la vânzare prin licițatie publică cu strigare urmatoarele bunuri mobile care fac parte din patrimoniul debitoarei în faliment: Nr. Crt. Denumirea autovehicului/ Marcă / Tip nr inmatric Nr. înmatric. An fabr. Rulaj Valoa...
Constanta in Constanta (Romania)
vanzarea in bloc a constructiilor
AEG CONSULTING IPURL organizeaza licitatie publica in data de 15.09.2026, ora 15:00, in Bucuresti, Bd. Carol I, nr. 12, et.1, sector 3, pentru vanzarea in bloc a constructiilor, proprietatea IMSA SA, situate in Com. Snagov, Sat Tancabesti, Sos Bucuresti-Ploiesti, Jud. Ilfov, edificate pe terenurile ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Selectie societate arhivare
Subscrisa PECUNIA I.P.U.R.L. cu datele de identificare din antet, reprezentata prin asociat unic Cretu Florica, in calitate de lichidator judiciar al NETPLANET SRL, desemnata prin sentinta civila nr.847/13.02.2026, pronuntata de Tribunalul Bucuresti Sectia a VII-a Civila in dosar nr.17316/3/2025, pr...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Licitatie publica cu strigare, cu pret in urcare
AEG CONSULTING IPURL – lichidator judiciar al debitoarei EUROSORT SRL, organizeaza licitatie publica, cu strigare, cu pret in urcare, in data de 14.09.2026, ora 13:00, la sediul lichidatorului judiciar din Mun. Bucuresti, Bd. Carol I nr. 12, cam. 9, sector 3, pentru vanzarea terenului proprietatea d...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Anunț de vânzare - Colina Nouă Development S.R.L.
Subscrisa, DDG INSOLVENCY I.P.U.R.L., cu sediul în Cluj-Napoca, str. Septimiu Albini, nr. 115, jud. Cluj, CIF RO27987796, nr. matricol: 2A0522, tel. 0763478619, e-mail: [email protected], prin practician în insolvență Godorogea Daniel-Lucian, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei COLINA...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
Cladire birouri si depozit situat in Loc. Garcina, DN15D, punct ,,Porcarie”, Jud...
Subscrisa Euro Business LRJ, in calitate de lichidator judiciar, vinde prin licitatie publică: Proprietate imobiliară cu destinație mixtă, industrial – comercială: DEPOZITE ȘI BIROURI și teren aferent, situată în Loc. Gârcina, DN15D, punct ,,Porcărie”, Jud. Neamț, împreună cu mijloacele fixe și obie...
Garcina in Neamt (Romania)
BUNURI IMOBILE IN BLOC
Lichidator Centu SPRL organizeaza licitatie publica cu strigare pentru vanzarea in bloc a bunurilor imobile din patrimoniul VECTRA SERVICE SRL compuse din: proprietatea imobiliara situata in Mun. Brasov pe Str. Lanurilor nr. 9 inscrisa in CF nr. 113499 al mun. Brasov, compusa din teren intravilan cu...
Brasov (Romania)
remorci
C.I.P.I. ARHIP VALENTIN cu sediul în Galați, str. Alexandru Lăpușneanu nr. 41, bl. B2, sc. 8, ap. 71, jud. Galați, în calitate de administrator judiciar al debitorului DAV TRANS RO SRL – CUI 27849769 și având J17/1189/2010, organizează licitație publică cu strigare pentru vânzarea activelor – mijloa...
Galati in Galati (Romania)
licitatii bunuri patrimoniale
Lichidator judiciar BCT Insolvență SPRL prin asociat coordonator Tudorache Violeta Emilia, debitorului SC Confex Cyrano SRL Faliment, J18/122/2008, CUI 23197743 în dosarul 1785/95/2022, organizează licitație publică în fiecare zi de marți din intervalul 08 septembrie -06 octombrie 2026,ora 11,00 în ...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Vanzare vehicule
Autoturism Ford Focus, nefuncțional an de fabricație 2011, serie șasiu WF0WXXGCDW6U15382, serie motor 6U15382
Arad in Arad (Romania)
stocuri marfa
Nr. 550/30.08.2026 Publicație de vânzare pentru vânzarea bunurilor debitoarei S.C. FRESHAMA S.R.L. Subscrisa LEX EXPERT I.P.U.R.L. Suceava, în calitate de Lichidator judiciar al debitorului SC .FRESHAMA SRL conform Sentintei civile 396/22.12.2025 pronuntate în sedinta publica din data de 22.12.2025 ...
Suceava in Suceava (Romania)
DE VANZARE bunuri mobile constând în echipamente pentru salon de estetică și mod...
SOCIETATE AFLATĂ ÎN LICHIDARE VINDE:Pachet de bunuri mobile constând în echipamente pentru salon de estetică și modelare corporală:Tunel cosmetic cu raze infraroșii + pat – Valoare de piață: 6.426 lei (≈ 1.262 EUR)Aparat criolipoliză multifuncțional (4 aplicatori) – Valoare de piață: 45.360 lei (≈ 8...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
diverse obiecte de inventar
Subscrisa CII Orbai Florica Camelia, având sediul în Oradea, Strada Str. General Gheorghe Magheru, Nr.5, Bl.BM1, Ap.11, Jud. Bihor, CIF21191400, nr. înregistrare UNPIR RFO I- 1270, desemnată lichidator judiciar S.C. TOTHEQUIP S.R.L – „societate în faliment, in bankruptcy, en faillite”, cu sediul soc...
Oradea in Bihor (Romania)
Ford Ranger Opel Astra Citroen Furgon 12
Subscrisa CII Orbai Florica Camelia, având sediul în Oradea, Strada Str. General Gheorghe Magheru, Nr.5, Bl.BM1, Ap.11, Jud. Bihor, CIF21191400, nr. înregistrare UNPIR RFO I- 1270, desemnată lichidator judiciar S.C. TOTHEQUIP S.R.L – „societate în faliment, in bankruptcy, en faillite”, cu sediul soc...
Oradea in Bihor (Romania)
casa si teren situate in loc. Bors nr.345 jud Bihor
Subscrisa CII Orbai Florica Camelia, având sediul în Oradea, Strada Str. General Gheorghe Magheru, Nr.5, Bl.BM1, Ap.11, Jud. Bihor, CIF21191400, nr. înregistrare UNPIR RFO I- 1270, desemnată lichidator judiciar S.C. TOTHEQUIP S.R.L – „societate în faliment, in bankruptcy, en faillite”, cu sediul soc...
Bors in Bihor (Romania)
Bunuri mobile - mijloace fixe
BUSINESS RESTRUCTURING PARTNERS S.P.R.L. („BRP”), cu sediul în București, str. Aleea Alexandru nr. 49, et. 1, sector 1, CIF 52035761, înregistrată în Registrul Formelor de Organizare al UNPIR sub nr. RFO 5343/2025, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei TOP SEEDS S.A., Organizează în datel...
Slobozia in Ialomita (Romania)
AMBIENT EXPRES S.R.L.- anunta organizarea licitatiilor publice cu strigare
Prime Insolv Practice SPRL-lichidator judiciar al AMBIENT EXPRES S.R.L.(în faliment), cu sediul social în Mun. Giurgiu, str 1 Decembrie 1918 nr. 2, camera 3, jud. Giurgiu, înregistrată la Oficiul Registrul Comerțului sub nr. J52/323/2013, CUI 31725467, anunta valorificarea bunului mobil de natura au...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
FLY GO VOYAGER S.R.L.-anunță organizarea licitației publice competitive, cu stri...
ANUNȚ DE VÂNZARE nr. 2607/31.08.2026 PRIME INSOLV PRACTICE S.P.R.L., cu sediul social în București, Bd. Aviatorilor nr. 52, parter, ap. 1-2, sector 1, tel. +40 213 400 442, fax +40 213 400 452, e-mail [email protected], C.I.F. RO 27362568, RFO II 0488, reprezentată prin practician în insolvență ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
FLY GO VOYAGER S.R.L.- anunță organizarea licitației publice competitive, cu str...
ANUNȚ DE VÂNZARE nr. 2606/31.08.2026 PRIME INSOLV PRACTICE S.P.R.L., cu sediul social în București, Bd. Aviatorilor nr. 52, parter, ap. 1-2, sector 1, tel. +40 213 400 442, fax +40 213 400 452, e-mail [email protected], C.I.F. RO 27362568, RFO II 0488, reprezentată prin practician în insolvență ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
FLY GO VOYAGER S.R.L. anunță organizarea licitației publice competitive, cu stri...
ANUNȚ DE VÂNZARE nr. 2605/31.08.2026 PRIME INSOLV PRACTICE S.P.R.L., cu sediul social în București, Bd. Aviatorilor nr. 52, parter, ap. 1-2, sector 1, tel. +40 213 400 442, fax +40 213 400 452, e-mail [email protected], C.I.F. RO 27362568, RFO II 0488, reprezentată prin practician în insolvență ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Apartament 2 camere Dobroești
Subscrisa, INFINEXA RESTRUCTURING S.P.R.L societate profesională cu răspundere limitată cu sediul în Municipiul București, Sector 1, Piața Presei Libere nr. 3-5, Clădirea City Gate Building – Turnul de Sud, etaj 15, înregistrată în Registrul Formelor de Organizare sub nr. RFO II 1378, având Cod Unic...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Garsonieră Dobroești parter
Subscrisa, INFINEXA RESTRUCTURING S.P.R.L societate profesională cu răspundere limitată cu sediul în Municipiul București, Sector 1, Piața Presei Libere nr. 3-5, Clădirea City Gate Building – Turnul de Sud, etaj 15, înregistrată în Registrul Formelor de Organizare sub nr. RFO II 1378, având Cod Unic...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Studio Dobroești 33.98 mp
Subscrisa, INFINEXA RESTRUCTURING S.P.R.L societate profesională cu răspundere limitată cu sediul în Municipiul București, Sector 1, Piața Presei Libere nr. 3-5, Clădirea City Gate Building – Turnul de Sud, etaj 15, înregistrată în Registrul Formelor de Organizare sub nr. RFO II 1378, având Cod Unic...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Teren si constructii
Subscrisa, INFINEXA RESTRUCTURING S.P.R.L societate profesională cu răspundere limitată cu sediul în Municipiul București, Sector 1, Piața Presei Libere nr. 3-5, Clădirea City Gate Building – Turnul de Sud, etaj 15, înregistrată în Registrul Formelor de Organizare sub nr. RFO II 1378, având Cod Unic...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
CLADIRE PANTELIMON 33-35
Subscrisa, INFINEXA RESTRUCTURING S.P.R.L societate profesională cu răspundere limitată cu sediul în Municipiul București, Sector 1, Piața Presei Libere nr. 3-5, Clădirea City Gate Building – Turnul de Sud, etaj 15, înregistrată în Registrul Formelor de Organizare sub nr. RFO II 1378, având Cod Unic...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Spațiu comercial Moșilor
Subscrisa, INFINEXA RESTRUCTURING S.P.R.L societate profesională cu răspundere limitată cu sediul în Municipiul București, Sector 1, Piața Presei Libere nr. 3-5, Clădirea City Gate Building – Turnul de Sud, etaj 15, înregistrată în Registrul Formelor de Organizare sub nr. RFO II 1378, având Cod Unic...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)

