Cauta
51 - 100 de 110 anunturi
Imobil - cabinet medical
FORINSOLV SPRL Craiova, în calitate de lichidator judiciar al debitorului CABINET MEDICAL DR. CRUCICA MARIA-SIMINA SRL, organizeaza licitatie publica, la sediul lichidatorului judiciar din Craiova, str. A.I. Cuza, nr. 46, bl. 10A, parter, jud. Dolj, pentru vânzarea proprietate imobiliara situata în ...
Plenita in Dolj (Romania)
Fermă piscicolă
Activ funcțional Fermă piscicolă Chilia Veche, formată din clădiri, construcții speciale și amenajări ale terenului, înscrise în CF nr. 30245, 30243, 30244, 30247 si 30246 a localitatii Chilia Veche, Jud. Tulcea, amplasate pe terenul piscicol în suprafață de 1.085 ha, situat în Amenajarea Piscicolă ...
Chilia Veche in Tulcea (Romania)
Depozit situat pe un teren de 3,1ha in Bucuresti, str Ilioara nr 15
Sierra Quadrant va invita sa participati la licitatie, prin prezenta fizica sau prin videoconferinta, in vederea vanzarii unui activ industrial - Depozit situat in Bucuresti, str Ilioara nr 15, sect 3. Imobilul este format din teren - curti constructii - in suprafata de 30873 mp si mai multe cladiri...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Bunuri imobile la licitatie publica
Subscrisul C.I.I. Bejerea Vasile, cu sediul procesual în Satu Mare, str. Horea, nr. 1, et. 6, cam. 71, jud. Satu Mare, înregistrată la UNPIR sub nr. RFO I – 1147, CIF 41623995, în calitate de lichidator judiciar al societății HUAN XIN INTERNATIONAL S.R.L. (în faliment, CUI 13697008), în cadrul dosar...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
ILIROT DESIGN SRL- IN FALIMENT
TOP EXPERT SPRL, în calitate de lichidator al SC ILIROT DESIGN SRL- ÎN FALIMENT, anunţă vânzarea prin licitaţie publică a bunurilor: 1. Proprietate imobiliară compusă din teren în suprafață de 720 mp și ”Casă de locuit” (în prezent locuită) având scd 166 mp, situată în mun. Făgăraș, str. Nicovalei, ...
Fagaras in Brasov (Romania)
Proprietate imobiliară de tip industrial
Publicație de vânzare SC Dany &Vio Com Prod SRL – în faliment, cu sediul în Brăila, Str. Roşiorilor nr.329, cod unic de identificare fiscală 6873993 și număr de ordine în Registrul Comerțului J09/1745/1994, aflată în procedură de faliment prevăzută de Legea nr.85/2014, în Dosarul nr.2026/113/201...
Braila in Braila (Romania)
Proprietate imobiliara situata in Municipiul Slatina, strada Tunari-Prelungirea ...
Proprietate imobiliara situata in Municipiul Slatina, strada Tunari-Prelungirea Tunari, nr. 197/ Tunari nr. 196 Bis, judetul Olt, este compusa din: - teren în suprafață totală de 1842 mp din acte și din măsurători, identificat cu numărul cadastral 58933 intabulat în CF nr. 58933 UAT Slatina, tip int...
Slatina in Olt (Romania)
proprietatii imobiliare compusa din: grajd Hala productie -depozitare si teren i...
VIZAL CONSULTING IPURL in calitate de lichidator judiciar anunţă vânzarea la licitatie publica cu strigare a bunurilor imobile aflate in patrimoniul debitoarei GENAROM SRL SRL, CUI:13577850, ds. 47272/3/2024 Tribunal Bucuresti- sectia a VII a Civila, respectiv: grajd Hala productie -depozitare si te...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Proprietatea imobiliară compusa din: spatiu productie depozitare si teren intrav...
VIZAL CONSULTING IPURL in calitate de lichidator judiciar anunţă vânzarea la licitatie publica cu strigare a bunurilor imobile aflate in patrimoniul debitoarei GENAROM SRL SRL, CUI:13577850, ds. 47272/3/2024 Tribunal Bucuresti- sectia a VII a Civila, respectiv: proprietate imobiliară compusa din: Co...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
casă și curte
Consilio IPURL (continuator al Signum Insolvency SPRL), lichidator judiciar FREON TRADING INTERNAȚIONAL SRL – în faliment, în dosarul nr. 8617/3/2020, anunță vânzarea prin licitație publică, conform aprobării Adunării creditorilor din data de 17.02.2026, a imobilului compus din teren în suprafață de...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Terenuri si cladiri industriale
EXPERT INSOLVENŢĂ SPRL în calitate de lichidator judiciar al SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA SA ANUNŢĂ VÂNZAREA PRIN LICITAȚIE PUBLICĂ A ACTIVELOR: 1. PACHET BUNURI IMOBILE: Pachet E.M. Livezeni – 125.791 euro, exclusiv TVA; Pachet E.M. Lonea – 95.028 euro, exclusiv TVA; Pachet E.M. Lupeni ...
Deva in Hunedoara (Romania)
TEREN CU CLADIRE
Lichidatorul judiciar ALARM IPURL, anunță vânzarea în bloc ca lot unic prin licitație publică, cu strigare, a terenului arabil intravilan și extravilan cu suprafață de 6461 m/p și hala metalică (fără acte) cu suprafața de 162 m/p, situate în loc. Bunești jud. Suceava, identificat cu nr./cad. 42522, ...
Bunesti in Suceava (Romania)
Teren în suprafață de 57.694,66 mp intravilan, punctul Lunci Comuna Nucșoara Arg...
Subscrisul Cabinet Individual de Insolvență Tobă Adina în calitate de lichidator judiciar al ODEON S.R.L în faliment, in bankrupcy, en faillite Organizează licitatie publică cu strigare, în conformitate cu dispozitiile Codului de Procedură Civilă și ale Legii nr. 85/2014, în data de joi 10.09.2026, ...
Bradu in Arges (Romania)
teren intravilan si extravilan in sup. de 2.907,27 mp si constructie C1
VIZAL CONSULTING IPURL in calitate de lichidator judiciar al debitoarei DANEXIA TOP MARKET SRL, CUI: 42052110, in dosar nr. 327/1259/2024 Tribunal Specializat Arges, anunţă vânzarea la licitatie publica cu strigare a proprietatii compusa din: construcția Depozit de legume cu regim de înălțime P, sup...
Tigveni in Arges (Romania)
Construcții și terenuri vânzare „în bloc” - licitație (PA)
Casa de Insolvență Zisu SPRL, în calitate de administrator judiciar al Pasz Auto SRL (în reorganizare judiciară) vinde prin licitație publică: I. Bunuri imobile scoase la vânzare „în bloc” reprezentând „Construcții și Terenuri”: 1. Bunurile imobile situate în Municipiul Aiud, str. Vulcan, nr. 2-10, ...
Aiud in Alba (Romania)
HALA INDUSTRIALA CU TEREN AFERENT
HALA INDUSTRIALA CU 2 DESCHIDERI A CATE 16 M (FIECARE), CU H=10 M, DOTATA CU PODURI RULANTE CU SC=3.232 MP, CU SEDII ADMINISTRATIVE (P+1E) CU SC=216 MP, AMPLASATE PE TEREN IN SUPRAFATA TOTALA DE CCA 4.974 MP FORMATĂ DIN: • Proprietate imobiliara inscrisa in Cartea Funciara 105670/AVRIG, cu cad. 2112...
Avrig in Sibiu (Romania)
Teren 1.211 mp şi construcţie D+P+2, Oraş Buşteni, Jud. Prahova
Consorţiul format din EXPERT INSOLVENŢĂ SPRL Filiala Bucureşti şi AKTIV-LEX INSOLVENŢĂ SPRL în calitate de administrator judiciar al COMPANIA NAŢIONALĂ A URANIULUI SA, desemnat în această calitate prin Încheierea pronunţată în data de 12.04.2022 de Tribunalul Bucureşti–Secţia a VII-a Civilă, în dosa...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
proprietate imobiliara compusa din constructii si teren
Vizal Consulting IPURL lichidator judiciar, anunţă vânzarea la licitatie publică cu strigare a bunului imobil aparţinând debitoarei VILSEM SA -în faliment: PROPRIETATE IMOBILIARA compusa din: Constructii: C1- magazin, cu regim de inaltime P, sup. construita la sol de 37 mp, C3- WC cu regim de inalti...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Bunuri imobile situate in Campina, Str. Schelelor, nr. 32, Judet Prahova
COMPANIA ENERGOPETROL SA, societate in reorganizare, prin administrator judiciar Andrei Ioan IPURL, vinde prin licitatie publica, in bloc, bunurile imobile situate in Campina, Str. Schelelor, nr. 32, Judet Prahova, reprezentate de: - Teren intravilan in suprafata de 1.561 mp, nr. cad 406/2, categori...
Ploiesti in Prahova (Romania)
Vânzare în bloc a activului Cantina Punct de lucru Suceava
Consorţiul format din EXPERT INSOLVENŢĂ SPRL Filiala Bucureşti şi AKTIV-LEX INSOLVENȚĂ SPRL în calitate de administrator judiciar al COMPANIA NAŢIONALĂ A URANIULUI SA, desemnat în această calitate prin Încheierea pronunţată în data de 12.04.2022 de Tribunalul Bucureşti–Secţia a VII-a Civilă, în dosa...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Proprietate rezidențială, situată în Com. Gârcina, Sat Almaș, Jud. Neamț
Subscrisa Euro Business LRJ, in calitate de lichidator judiciar, vinde prin licitatie publica: Proprietate imobiliară cu destinație rezidențială, situată în Com. Gârcina, Sat Almaș, Jud. Neamț, compusă din: Teren intravilan, situat în Com. Gârcina, Sat Almaș, Jud. Neamț, în suprafață totală de 878,0...
Garcina in Neamt (Romania)
Constructii si teren
Construcţii și teren – Loc. Vanatori, str. Primariei nr. 2, com. Vanatori, jud.Vrancea, compus din: Teren intravilan în suprafață totală de 514,00 mp, real masurata 495,00 mp; Nr. cad. 269N, inscris in CF 54278 Vanatori; Constructie intabulata cu regim de înălțime Parter: Hala confectii – Nr. cad. 2...
Vanatori in Vrancea (Romania)
Anunt vanzare imobile Braila, Ialomita, Bihor
BUSINESS RESTRUCTURING PARTNERS S.P.R.L. („BRP”), cu sediul în București, str. Aleea Alexandru nr. 49, et. 1, sector 1, CIF 52035761, înregistrată în Registrul Formelor de Organizare al UNPIR sub nr. RFO 5343/2025, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei TOP SEEDS S.A., Organizează în datel...
Bucuresti (Romania)
Clădire si teren Mobila 3 ROSTRAMO SA
CONSULTING COMPANY IPURL, în calitate de lichidator judiciar, organizează licitaţii publice cu strigare în vederea vânzării bunurilor aparținând ROSTRAMO SA - dosar nr. 9388/95/2010 - Tribunalul Gorj: - săptămânal, în fiecare zi de miercuri, ora 14, pentru Lot B1 format din: (1) parte din construcți...
Targu Jiu in Gorj (Romania)
Fabrica de procesare a lapteului Grumazesti - Neamt
Fabrică de procesare a laptelui, amplasată în comuna Grumăzești, jud. Neamt, compusă din: teren intravilan cu suprafața de 1.207 mp înscris în CF 50089, pe care se află edificată construcția C1 fabrică de produse lactate, imobil cu regim de înălțime P+1, cu s.c. 808 mp, s.d. 1.616 mp și s.u. 1.454 m...
Grumazesti in Neamt (Romania)
teren si constructii braila
Cabinet Individual de Insolventa Nedelcu Silviu, in calitate de lichidator judiciar al debitoarei Hundred Percent S.R.L., anunta vanzarea bunurilor imobile terenuri si constructii (birouri / sediu firma), situate in Str. Polona nr. 6-8, Braila, Judetul Braila. Detalii suplimentare pot fi obtinute de...
Braila in Braila (Romania)
Teren extravilan si constructii neintabulate din Sat Ciurbesti, Com. Miroslava, ...
Subscrisa Euro Business LRJ, in calitate de lichidator judiciar, vinde prin licitatie publică: Proprietate imobiliară funciară, teren în suprafață de 1.000,00 mp, situat în extravilanul Satului Ciurbești, Com. Miroslava, Jud. lași, pe care se află edificate 2 (două) construcții fără acte, astfel: Te...
Miroslava in Iasi (Romania)
TEREN CU CONSTRUCTIE, SAT NEDEIA, COM GIGHERA, JUD. DJ
Teren cu construcții, situat pe DN 55A, sat Nedeia, com. Gighera, jud. Dolj, înscris în CF nr. 34535 Gighera, având următoarele caracteristici: teren extravilan, având nr. cadastral 34535 în suprafață de 1.326 mp, din acte și 1.325 mp, din măsuratori, cu construcția cu nr. cadastral 34535-C1, ”Stați...
Gighera in Dolj (Romania)
Teren si constructie
Teren intravilan, casă vacanţă - Voroneţ – Gura Humorului, jud. Suceava - 851.038,65 lei.
Gura Humorului in Suceava (Romania)
Teren cu cladire
Teren situat in Reghin, strada Castanilor, nr.19, judetul Mures inscris in CF 56573 si nr. Cad/top262/a/1/i/2/3/1 Teren situat in Reghin, strada Castanilor, nr.19, judetul Mures inscris in CF 54124 si nr. Cad/top 262/a/1/h/2/2 Teren situat in Reghin, strada Castanilor, nr.19, judetul Mures inscris i...
Reghin in Mures (Romania)
Teren cu cladiri - Gradistea, Jud.Calarasi
EXPERT INSOLVENŢĂ SPRL Filiala Bucureşti, în calitate de lichidator judiciar al PIAŢA DE GROS SA (în faliment, in bankruptcy, en faillite), organizează licitaţie publică competitivă cu strigare, cu respectarea Legii nr. 85/2006 şi a regulamentului de licitaţie, pentru vânzarea următorului bun imobil...
Gradistea in Calarasi (Romania)
Casa de vacanta SC FORICON SA
„INSOLVENT CONSULT IPURL, lichidator judiciar al SC FORICON S.A. Deva – societate în faliment, CUI RO 2113650, organizează licitaţie publică în data de 10.09.2026 ora 11, la sediul său din Deva, str. M. Eminescu, nr. 11, ap. 2, pentru vânzarea imobilului: CASA DE VACANȚĂ : CABANĂ VILA FOR RETEZAT Im...
Deva in Hunedoara (Romania)
Bunuri imobile/mobile la licitatie publica
PUBLICATIE DE VANZARE Subscrisul C.I.I BEJEREA VASILE cu sediul procesual în Satu Mare, str. Horea, nr. 1, et. 6, cam. 71, jud. Satu Mare, înregistrată la UNPIR sub nr. RFO I – 1147, CIF 41623995, în calitate de lichidator judiciar al societății GRAHAM RENT SRL. - ,,în faliment, CUI 29900744, în cad...
Beltiug in Satu-Mare (Romania)
Proprietate agricola teren+constructii
ANUNT ORGANIZARE LICITATII Subscrisa CII IORGA MIHAELA, cu sediul in Braila, strada Scolilor, nr.1, fax 0239/634904, email: [email protected] ,in calitate de lichidator judiciar al SC TATU PROD SRL organizeaza in data de 08.05.2026, ora 10.00 la sediul lichidatorului judiciar, LICITATIE PUBL...
Braila in Braila (Romania)
Imobil situat in Craiova str. Fratii Buzesti
Subscrisa, Siomax SPRL cu sediul în Târgu-Jiu, str. Unirii, nr. 3, P+E, jud. Gorj, înmatriculată la Registrul Formelor de Organizare al U.N.P.I.R. sub nr. RFO II-0024/2006, având cod de identificare fiscală RO20570332, desemnat în calitate de lichidator judiciar al SC Termo Craiova SRL, cu sediul în...
Targu Jiu in Gorj (Romania)
Teren cu cladire si sopron
Subscrisa, SYNERGY PARTNERS S.P.R.L., înscrisă în RFO UNPIR sub nr. 1387/27.01.2023, prin practician coordonator Enișor Diana-Maria, e-mail: [email protected], având CUI RO 47631407, în calitate de lichidator judiciar al EUROGAS PRESCOM S.R.L. – în faliment, in bankruptcy, en faillite, având...
Fieni in Dambovita (Romania)
teren intravilan și clădiri cu destinație industrial agricolă
-ora 12.00 - teren intravilan și clădiri cu destinație industrial agricolă – 2.417,46 mp, CF 30085 a Mun Tulcea, CAD 382, situat în loc Mihail Kogălniceanu, jud Tulcea, evaluat la prețul de 87.830 lei (90% din prețul de evaluare), asupra bunului a fost instituit sechestru asigurator de către Parchet...
Mihail Kogalniceanu in Tulcea (Romania)
Hala VITRADESIGN MOB SRL
Lichidatorul judiciar al VITRADESIGN MOB SRL – în faliment organizeaza licitatii publice pentru vanzarea activului situat în Constanta, Strada Industriala, nr. 9, compus din urmatoarele: - bunul imobil – Atelier Scoala Sud, situat in Constanta, str. Industiala, nr. 9, compus din: teren intravilan cu...
Constanta in Constanta (Romania)
Fabrica de alcool
ARGIROM INTERNATIONAL SA – in faliment - vinde proprietatea imobiliara denumita generic ,,FABRICA DE ALCOOL’’ reprezentata de constructii si teren intravilan cu suprafata de 3.728,21 mp intabulat in CF nr. 40 a localitatii Modelu, la nr. Cadastral 84, proprietatea imobiliara fiind amplasata in Comun...
Modelu in Calarasi (Romania)
Fabrica de bere
ARGIROM INTERNATIONAL SA – in faliment - vinde proprietatea imobiliara denumita generic ,,FABRICA DE BERE’’, aceasta fiind amplasata in Com. Modelu, str. Salcamilor nr.2, jud. Calarasi, reprezentata de constructii si teren intravilan cu suprafata de 7.644,72 mp intabulat in CF nr. 15 a localitatii M...
Modelu in Calarasi (Romania)
Proprietate imobiliara rezidentiala, situata in Mun. Piatra Neamt, Str. Bistrite...
Subscrisa Euro Business LRJ, in calitate de lichidator judiciar, vinde prin licitatie publica: Proprietate imobiliară cu destinație rezidențială, situată în Mun. Piatra Neamț, Str. Bistriței nr. 55, Jud. Neamț, compusă din teren și construcții, astfel: Teren intravilan, situat în Mun. Piatra Neamț, ...
Piatra-Neamt in Neamt (Romania)
Constructii cu teren intravilan - LORANDA SRL
CASA DE INSOLVENTA RAVA S.P.R.L., lichidator judiciar al S.C. LORANDA S.R.L., anunţă vânzarea conform Legii 85/2006, prin licitaţie publică deschisă, cu strigare a următoarelor bunuri proprietate al S.C. LORANDA S.R.L - Construcţii cu teren intravilan situat in Varias, jud.Timis - în suprafaţă desfă...
Varias in Timis (Romania)
Teren + doua cladiri
Nr. 549/08.07.2026 Publicație de vânzare pentru vânzarea bunurilor debitoarei S.C. C.O. CO S.R.L. Subscrisa LEX EXPERT I.P.U.R.L. Suceava, în calitate de Lichidator judiciar al debitorului SC C.O. CO SRL conform Sentintei civile 28 pronuntate în sedinta publica din data de 21.01.2022 de la Tribunalu...
Mihaileni in Botosani (Romania)
Bunuri imobile si mobile S.C Carne Com S.R.L.
“C.I.I.– Liahu Doru, in calitate de lichidator judiciar al SC Carne Com SA organizează licitaţie publică competitivă cu strigare pentru vânzarea individual sau in bloc a proprietății imobiliare situata in comuna Sulița satul Dracșani, județul Botoșani aparținând debitoarei S.C. Carne Com S.A. – in f...
Botosani in Botosani (Romania)
GERICOCAT SRL - Teren cu construcții
SC GERICOCAT SRL BRĂILA, jud. Brăila, aflată în procedură de faliment, prevăzută de Legea nr.85/2014 în Dosarul nr. 1225/113/2023 pe rolul Tribunalului Brăila, prin lichidator judiciar Cabinet Individual de Insolventă Grădinariu Mihaela, scoate la vânzare prin licitaţie publică cu strigare următoare...
Salcia Tudor in Braila (Romania)
HALE 6150 MP SI TEREN 20297 MP
Subscrisa Prosolvența I.P.U.R.L., în calitate de lichidator judiciar al MONTANA MG S.R.L. cu sediul în Câmpulung, Calea Măgurii, nr. 26, jud. Argeș, scoate la vânzare prin licitație publică cu strigare, conform Hotărârii Adunării creditorilor din 24.06.2026, în 20 (douăzeci) ședințe de licitații pub...
Campulung in Arges (Romania)
HALA 18573 MP SI TEREN 37382 MP
Subscrisa Prosolvența I.P.U.R.L., în calitate de lichidator judiciar al MONTANA MG S.R.L. cu sediul în Câmpulung, Calea Măgurii, nr. 26, jud. Argeș, scoate la vânzare prin licitație publică cu strigare, conform Hotărârii Adunării creditorilor din 24.06.2026, în 20 (douăzeci) ședințe de licitații pub...
Campulung in Arges (Romania)
Constructii si teren - ferma AIMZ
Activul sa afla in Arad, pe drumul Curticiului, langa firma producatoare de pavaje. Imobilul este proprietatea Regiomag Center SRL, in faliment. Licitaţia va avea loc la adresa lichidatorului judiciar EUROCONSULT S.P.R.L., din Arad, str. Dr. Ion Georgescu nr. 4/A. Descrierea detaliată a activelor sc...
Arad in Arad (Romania)
Teren cu constructii Hotel si terasa
Activul se afla in Nadlac, jud. Arad, chiar inainte de vama cu Ungaria, pe drumul national DN7. Imobilul este proprietatea Regiomag Center SRL, in faliment. Licitaţia va avea loc la adresa lichidatorului judiciar EUROCONSULT S.P.R.L., din Arad, str. Dr. Ion Georgescu nr. 4/A. Descrierea detaliată a ...
Nadlac in Arad (Romania)
Teren in concesiune cu constructii
Activul se afla in Nadlac, jud. Arad, chiar inainte de vama cu Ungaria, pe drumul national DN7. Imobilul este proprietatea Regiomag Center SRL, in faliment. Licitaţia va avea loc la adresa lichidatorului judiciar EUROCONSULT S.P.R.L., din Arad, str. Dr. Ion Georgescu nr. 4/A. Descrierea detaliată a ...
Nadlac in Arad (Romania)

