Autentificare membru UNPIR | Presă & Relații Publice: [email protected]
Categorii

1 - 2 de 3

Informatii aditionale

Data licitatie: 03/09/2026
Ora licitatie: 12.00
Tip Vanzare: Licitatie publica

Documente

Debitor: TOP SEEDS S.A.

Descriere

QR CODE
BUSINESS RESTRUCTURING PARTNERS S.P.R.L. („BRP”), cu sediul în București, str. Aleea Alexandru nr. 49, et. 1, sector 1, CIF 52035761, înregistrată în Registrul Formelor de Organizare al UNPIR sub nr. RFO 5343/2025, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei TOP SEEDS S.A.,
Organizează în datele 03.09.2026, 10.09.2026, 17.09.2026 și 24.09.2026 ora 12:00, ședințe de licitație publică (ce vor avea loc exclusiv online), cu strigare, pentru valorificarea individuală a următoarelor ”Bunuri imobile” proprietatea debitoarei, respectiv:

1. Pachet de active nr. 2, compus din teren intravilan în suprafață de 3.027 mp și construcții edificate pe acesta, înscris în CF nr. 70858 Bărăganul, situat în Cvartal 25, P370/1, loc. Bărăganul, jud. Brăila, aer condiționat și cântar auto 18m 60 to – preț de pornire 82.926,00 EUR, exclusiv TVA.

2. Pachet de active nr. 3, compus din teren intravilan, categoria curți construcții, în suprafață măsurată de 3.078 mp (din acte 3.080 mp), înscris în CF nr. 83423 Dudești, situat în Cvartal Cv6a, P1553/1, loc. Dudești, jud. Brăila– preț de pornire 13.200 EUR, exclusiv TVA.

3. Pachet de active nr. 4, compus din teren intravilan în suprafață măsurată de 3.073 mp și construcții edificate pe acesta, înscris în CF nr. 81942 (fost 70549) Jirlău, situat în loc. Jirlău, Tarlaua 22, parcela 330/1, jud Brăila– preț de pornire 13.200 EUR, exclusiv TVA.

4. Pachet de active nr. 5, compus din teren intravilan în suprafață măsurată de 5.604 mp (din acte 5.606 mp) și construcții edificate pe acesta, înscris în CF nr.31404 Slobozia, situat în loc. Slobozia, Sos. Amara, nr. 2, Jud. Ialomița, aer condiționat, poartă metalică în două canate, cabină de pază și container poartă – preț de pornire 271.656,00 EUR, exclusiv TVA.

Ofertanții care doresc sa participe la procedura de vânzare prin licitație publică vor contacta lichidatorul judiciar în vederea achiziționării Caietului de sarcini, ce poate fi solicitat la adresa de e-mail [email protected] și ulterior, vor comunica ofertele, împreună cu documentele solicitate în cuprinsul Caietului de sarcini, în termenul specificat, respectiv cel mai târziu, cu o zi lucrătoare înaintea ședinței de licitație publică la care doresc să participe, ora 17:00 (este avuta in vedere doar ora primirii documentației, fiind lipsită de orice relevanță ora/data transmiterii) via e-mail, la adresa: [email protected], urmând a primi un e-mail de confirmare cu numărul de înregistrare a ofertei.
Pentru informații suplimentare va rugam sa ne contactați la adresa de e-mail: [email protected].

Detalii vanzator

Localizare

Romania, Bucuresti

Adresa de e-mail a vanzatorului

Inchide
.
- mu puteti copia si lipi adresa de email, trebuie s-o rescrieti
- nu tirimite spam
- pune doar intrebari legate de acest produs
- nu fi nepoliticos
Buna! Autentificare membrii UNPIR pentru a obține mai mult.
Prima pagina Cauta Autentificare membrii UNPIR
Rafinează căutarea
Cuvant cheie(ID anunt)
Categorie
Locatie

Judet

Poze
Avansat