Cauta
1 - 8 de 8 anunturi
Active necorporale - Mărci
Marca „MVC Services” este o marcă combinată, alcătuită din denumirea verbală și un element grafic distinctiv, realizat in nuanțe de albastru. Aceasta este înregistrată la OSIM sub numărul 149213, in baza depozitului M 2016 08520, dreptul asupra mărcii fiind acordat la data de 15 iunie 2017. Conform ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
MARCA AIR BUCHAREST
Societatea Profesionala specializata in insolventa INTERCOM MANAGEMENT SPRL, organizeaza licitatie publica cu strigare cu pas crescator pentru valorificarea bunului mobil proprietatea AIR BUCHAREST TRANSPORT AERIAN SRL, respectiv: MARCA AIR BUCHAREST NR. 115658 la pretul de 1961 euro+TVA. Prima lici...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
MARCI INREGISTRATE
Societatea Profesionala specializata in insolventa INTERCOM MANAGEMENT SPRL, organizeaza licitatie publica cu strigare cu pas crescator pentru valorificarea bunurilor imobile sub forma marcilor proprietatea CITY PUBLISHING SRL: BEAU MONDE - 765 € + TVA PRACTIC IN BUCATARIE - 495 € + TVA SANATATEA DE...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Bunuri mobile la licitatie publica
Lichidatorul judiciar al debitorei Arys Family Company SRL – în faliment, scoate la vanzare prin licitatie publica la data de 10.08.2026 ora 14,00 urmatoarele bunuri mobile: Nr crt Denumire Marca Model Nr inmatriculare Preț lei fără TVA 1 Auto Fiat Doblo DB36ACG 2.270 2 Auto Ford Transit DB26ACG 3.6...
Targoviste in Dambovita (Romania)
Lichidare pachet actiuni PARC INDUSTRIAL MIJA SA
ROVIGO SPRL, lichidator judiciar al M.T. PROPERTY SRL „in faliment”, anunta vanzarea la licitatia publica deschisa cu strigare din data de 14.07.2026, ora 15:00, a unui pachet de 375.031 actiuni, reprezentand 14,12% din capitalul social al PARC INDUSTRIAL MIJA S.A.. Prețul de pornire al licitației e...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Vanzare pachet actiuni
ROVIGO SPRL, lichidator judiciar al M.T. PROPERTY S.R.L. – „in faliment”, anunta vanzarea la licitatia publica deschisa cu strigare din data de 05.05.2026, ora 15:00, a unui pachet de 375.031 actiuni, reprezentand 14,12% din capitalul social al PARC INDUSTRIAL MIJA S.A.. Prețul de pornire al licitaț...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Activ 1 – Domenii și mărci
Site-urile si marcile detaliate in lista de mai jos se valorifica individual la valoarea de pornire a licitatiei. Denumire bun Valoare pornire licitație (lei, fără TVA) SITE WWW.PROPRIETATI.COM 4.079,00 lei SITE WWW.TIRBUSON.RO 40.527,00 lei DOMENIU VREAUPRESEDINTE.RO 231,00 lei DOMENIU bucataresti....
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Echipamente de sonorizare Marius M Show
Subscrisa DDG INSOLVENCY I.P.U.R.L., cu sediul social în Cluj-Napoca, str. Septimiu Albini, nr. 115, jud. Cluj, avand C.I.F. RO27987796, nr. matricol 2A0522, , în calitate de lichidator judiciar al societăţii MARIUS M SHOW S.R.L. (în faliment, in bankruptcy, en faillite), cu sediul social în Cluj-Na...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
- 1
Selectați pagina:

