Cauta
1 - 18 de 18 anunturi
Proprietate imobiliara, bunuri mobile, stocuri
1. Proprietate imobiliară (teren + amenajări), situată în localitatea Cristian, jud. Sibiu, valorificare la pachet. Preț de pornire la licitație 1.755.507 lei fără TVA. 2. Bunuri mobile, valorificare individuală. Preț de pornire la licitație 124.839 lei fără TVA. 3. Stoc marfă, valorificare la pache...
Cristian in Sibiu (Romania)
MĂCINĂTURĂ + REGRANULAT (SEMIFABRICATE)
CII Săvoiu Iulian, lichidator judiciar al ASPOLYMER TRADE SRL, CUI 31708156, dosar nr. 2836/105/2024 al Tribunalului Prahova, organizează 10 ședințe săptămânale de licitații publice online, pe site‑ul www.licitatii‑unpir.ro, începând cu ora 14:00, pentru valorificarea bunului mobil: MĂCINĂTURĂ + REG...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Anunț de vânzare materiale de iluminat pentru spații expoziționale - Elemento Mo...
Subscrisa, DDG INSOLVENCY I.P.U.R.L., cu sediul în Cluj-Napoca, str. Septimiu Albini, nr. 115, jud. Cluj, CIF RO27987796, nr. matricol: 2A0522, tel. 0748888132, e-mail: [email protected], prin practician în insolvență Godorogea Daniel-Lucian în calitate de lichidator judiciar al societății ELEMENT...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
ANUNȚ DE VÂNZARE MATERIAL LEMNOS BRUT PENTRU PRELUCRARE - Elemento Mobili S.R.L.
Subscrisa, DDG INSOLVENCY I.P.U.R.L., cu sediul în Cluj-Napoca, str. Septimiu Albini, nr. 115, jud. Cluj, CIF RO27987796, nr. matricol: 2A0522, tel. 0748888132, e-mail: [email protected], prin practician în insolvență Godorogea Daniel-Lucian în calitate de lichidator judiciar al societății ELEMENT...
Cluj-Napoca in Cluj (Romania)
LICITAŢIE PUBLICĂ ECHIPAMENT DE COMPRESARE AUTOMATA
MUREŞ INSOLVENCY SPRL, în calitate de lichidator judiciar al debitorului FORAJ SONDE S.A. cu sediul în Comuna Ernei, str. Principală nr.630, jud. Mureș, organizează LICITAŢIE PUBLICĂ Pentru valorificarea: individuală a următoarelor bunuri: Echipament de compensare automată 1150 kVA, la prețul de str...
Tirgu Mures in Mures (Romania)
Lichidare stoc de articole electrice
ROVIGO SPRL lichidator judiciar al AMB 93 PRODEXIM SRL - („în faliment”, „in bankruptcy”, „en faillite”) avand CUI 3144132 si J40/569/1993, organizeaza la data de 04.08.2026, ora 15:00, în str. Mareşal Josef Pilsudski, nr. 2, sect. 1, Bucureşti, licitaţie publică deschisă cu strigare pentru vânzarea...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
Vanzare lot utilaje reciclare deșeuri și echipamente IT – Chișoda, Timiș
Utilaje si echipamente utilizate in industria reciclarii deseurilor, situate la punctul de lucru din Chisoda, Calea Chisodei, nr. 201, jud. Timis, astfel: pubela, pubela, container depozitare arhiva, cuva banda transportoare, cuva pentru linie de sortare, cuva pentru presa, presa Paal Konti, laptop ...
Timisoara in Timis (Romania)
Vindem stoc de articole electrice
ROVIGO SPRL lichidator judiciar al AMB 93 PRODEXIM SRL - („în faliment”, „in bankruptcy”, „en faillite”) avand CUI 3144132 si J40/569/1993 organizeaza la data de 05.05.2026, ora 15:00, în str. Mareşal Josef Pilsudski, nr. 2, sect. 1, Bucureşti, licitaţie publică deschisă cu strigare pentru vânzarea ...
Bucuresti in Bucuresti (Romania)
LICITAȚIE PUBLICĂ PIESE DE SCHIMB PIESE SSM
MUREŞ INSOLVENCY SPRL, în calitate de lichidator judiciar al debitorului FORAJ SONDE S.A. cu sediul în Comuna Ernei, str. Principală nr.630, jud. Mureș, organizează LICITAŢIE PUBLICĂ Pentru valorificarea în bloc a următoarelor bunuri: Piese SSM (92 poziții din gestiunea 16) neutilizate, la prețul de...
Tirgu Mures in Mures (Romania)
LICITAȚIE PUBLICĂ PIESE DE SCHIMB INSTALAŢIE FORAJ
MUREŞ INSOLVENCY SPRL, în calitate de lichidator judiciar al debitorului FORAJ SONDE S.A. cu sediul în Comuna Ernei, str. Principală nr.630, jud. Mureș, organizează LICITAŢIE PUBLICĂ Pentru valorificarea în bloc a următoarelor bunuri: Piese schimb instalație foraj (101 poziții din gestiunea 16) neut...
Tirgu Mures in Mures (Romania)
LICITAȚIE PUBLICĂ PIESE DE SCHIMB AUTO
MUREŞ INSOLVENCY SPRL, în calitate de lichidator judiciar al debitorului FORAJ SONDE S.A. cu sediul în Comuna Ernei, str. Principală nr.630, jud. Mureș, organizează LICITAŢIE PUBLICĂ Pentru valorificarea în bloc a următoarelor bunuri: Piese de schimb auto (147 poziții din gestiunea 16) neutilizate, ...
Tirgu Mures in Mures (Romania)
PACHET 1 - Stoc de Materii prime, auxiliare si consumabile
Subscrisa, CONTINUUM SPRL - FILIALA BUCUREȘTI, având sediul social în București, str. Negru Vodă nr. 2, bl. C4, scara 1, parter, ap. 3, camera 2, sector 3, având număr de înregistrare în Registrul formelor de organizare al U.N.P.I.R.: RFO: II 5303/31.01.2025 și număr matricol: 2B5349, cod de înregis...
Tulcea in Tulcea (Romania)
Bunuri mobile de natura constructiilor metalice , indistrie alimentara,
Publicație de vânzare bunuri mobile Alfa & Omega Insolv IPURL, lichidator judiciar al debitoarei Romcomimpex SRL – societate în faliment, dosar nr. 983/99/2024 aflat pe rolul Tribunalului Iași, în temeiul dispozițiilor Legii nr.85/2014, vinde, prin licitație publică competitivă cu strigare următoare...
Iasi in Iasi (Romania)
LICITATIE PUBLICA
Lichidatorul judiciar al debitoarei SISTEME NAVALE MANGALIA S.R.L. organizează licitație publică cu strigare pentru vânzarea de imobilizări corporale și stocuri de marfă, la prețul de 80% din valoarea stabilită în raportul de evaluare. Programul licitațiilor: Licitațiile se desfășoară în fiecare zi ...
Constanta in Constanta (Romania)
LICITAȚIE PUBLICĂ ECHIPAMENTE SSM
MUREŞ INSOLVENCY SPRL, în calitate de lichidator judiciar al debitorului FORAJ SONDE S.A. cu sediul în Comuna Ernei, str. Principală nr.630, jud. Mureș, organizează, LICITAŢIE PUBLICĂ valorificarea în bloc a următoarelor bunuri: Echipamente SSM (8 poziții – sistem de detecție gaz metan și H2S, siste...
Tirgu Mures in Mures (Romania)
LICITAŢIE PUBLICĂ SCULE DE FORAJ
MUREŞ INSOLVENCY SPRL, în calitate de lichidator judiciar al debitorului FORAJ SONDE S.A. cu sediul în Comuna Ernei, str. Principală nr.630, jud. Mureș, organizează, LICITAŢIE PUBLICĂ Pentru valorificarea individuală a următoarelor bunuri: Scule de foraj (71 poziții - pene, elevatori, capete de circ...
Tirgu Mures in Mures (Romania)
LICITAŢIE PUBLICĂ ECHIPAMETE DE ÎNCĂLZIRE
MUREŞ INSOLVENCY SPRL, în calitate de lichidator judiciar al debitorului FORAJ SONDE S.A. cu sediul în Comuna Ernei, str. Principală nr.630, jud. Mureș, organizează, LICITAŢIE PUBLICĂ Pentru valorificarea individuală a următoarelor bunuri: Echipamente de încălzire (8 poziții - arzător (3 buc.), caza...
Tirgu Mures in Mures (Romania)
Materiale cauciuc
Pachetul nr. 9 RMV - “MATERIALE CAUCIUC” Consortiul de lichidatori judiciari al debitoarei in faliment Oltchim S.A., RomInsolv S.P.R.L. si BDO Business Restructuring S.P.R.L, organizeaza pe platforma Fairsolve.com, o serie de 5 licitatii online in data de: 1) 28.09.2023, la ora 15:00; data limita in...
Ramnicu Valcea in Valcea (Romania)
- 1
Selectați pagina:

