Subscrisa, SPECIALISTS TRUST INSOLVENCY S.P.R.L., in calitate de lichidator judiciar al debitorului ACRIBIS S.R.L. cu sediul social in Iasi, Bd. Socola, nr. 32, Bl. Z2, et. 4, ap. 26, Nr. de ordine in O.R.C. J22/2424/2004, CUI 16922341, potrivit Incheierii de sedinta nr. 74 din data de 06.08.2025 pronuntate de Tribunalul Iasi Sectia a II-a Civila - Faliment, in dosarul nr. 3971/99/2025 (184/2025), anunță scoaterea la vânzare, prin licitație publică cu strigare, organizată la data de 15.09.2026, ora 10.00, a activelor din proprietatea debitoarei ACRIBIS S.R.L., după cum urmează: Automat Cafea Necta Matricola (2 bucati) - 1274 lei fara tva pret/bucata, Automat Cafea Kikko Max (2 bucati) - 1274 lei fara TVA/bucata, Automat Cafea Cristallo - 1274 lei fara TVA, Automat Cafea Punto 400 - 1274 lei fara TVA, Bunuri nefunctionale: Automat Cafea Necta Matricola (1 bucata); Automat Cafea Euros grup 400 (4 bucati) (nefunctionale) – 250,00 lei (fara TVA)/pachet