Autentificare membru UNPIR | Presă & Relații Publice: [email protected]
Categorii

Informatii aditionale

Data licitatie: 31/08/2026
Ora licitatie: 12
Tip Vanzare: Licitatie publica
Debitor: O suta treisprazece SRL

Descriere

QR CODE
PUBLICAȚIE DE VÂNZARE 19.08.2026
O SUTĂ TREISPRĂZECE SRL-ÎN FALIMENT prin lichidator C.I.I. MOLDOVAN ANA vinde prin licitație publică deschisă cu strigare, în condițiile NCPC și L85/2014 următoarele bunuri: (preț fără TVA):

Nr. Denumire activ Unitate masura Cant Pret de vanzare unitar
1 CUPTOR CERAMICA PROGRAMAT EP5010 Buc 1 16.245 lei
2 MICROMOTOR PT TEHNICA DENTARA Buc 4 630 lei
3 PARALELOGRAF PROFESIONAL PT TEHNICA DENTARA Buc 1 3.105 lei
4 GIROFORM CU BRONT MOBILIZABIL Buc 1 2.565 lei
5 APARAT SUB PRESIUNE CU VAPORI DE APA (STEAMER) Buc 1 675lei
6 VACUUM MALAXOR Buc 1 1.980 lei
7 POST DE LUCRU ASTRA PT 2 PERSOANE Buc 3 2.655 lei
8 POMPA VACUUM VP 5 Buc 1 1.170 lei
9 SABLATOR CU DUZE FOARTE DURE Buc 2 810 lei
10 APARAT PENTRU SECTIONAT MODELE Buc 1 1.260 lei
11 CUPTOR FOTO PT TRATARE COMPOZITIE PHOTOPOL
PRO VACUUM A 5407V Buc 1 2.115 lei
12 MICROSCOP DIGITAL PORTABIL 600x3.6MP 4.3LCD Buc 1 72 lei
13 MASA VIBRATORIE MS VIBRATOR Buc 1 108 lei
14 SPATULA ELECTRICA Buc 1 189 lei
15 MASINA DE SLEFUIT IN MEDIU UMED SI USCAT Buc 1 747 lei
16 BOL MIXARE CU PALETA TWISTER 500ML RENFERT Buc 1 54 lei
17 BOL MIXARE 1000ML Buc 1 54 lei
18 BOL MIXARE CU PALETA PT TWISTER RENFERT Buc 1 54 lei

Licitația va avea loc în data de 31.08.2026, ora 12, în Oradea, str. Gh. Doja nr.24, ap.2 și va fi reluată în data de 07.09.2026. Participanții vor depune oferte la lichidator cu min. 24 ore înaintea licitației, însoțite de dovada achitării unei cauțiuni de 10 % din prețul de începere a licitației. Plata cauțiunii se va face în contul falitei, IBAN: RO45BREL0002005218050100-Libra Bank SA Oradea . Inf.tel/fax 0259435966, 0721222213.

Detalii vanzator

- click pentru a vedea - 0721222XXX

Localizare

Romania, Bihor, Oradea
Gh Doja, Nr.24, Ap.1
- click pentru a vedea - 0721222XXX

Adresa de e-mail a vanzatorului

Inchide
oohay@navodlomtenibac.com
- mu puteti copia si lipi adresa de email, trebuie s-o rescrieti
- nu tirimite spam
- pune doar intrebari legate de acest produs
- nu fi nepoliticos
Buna! Autentificare membrii UNPIR pentru a obține mai mult.
Prima pagina Cauta Autentificare membrii UNPIR
Rafinează căutarea
Cuvant cheie(ID anunt)
Categorie
Locatie

Judet

Poze
Avansat