Autentificare membru UNPIR | Presă & Relații Publice: [email protected]
Categorii

1 - 2 de 3

Informatii aditionale

Data licitatie: 14/09/2026
Ora licitatie: 12:00
Tip Vanzare: Licitatie publica

Documente

Debitor:

Descriere

QR CODE
S.C. Prim Service Motors S.R.L. – societate in faliment, reprezentata legal prin lichidator judiciar Catedral Insolv I.P.U.R.L., notifica scoaterea la vânzare prin metoda licitatiei publice a urmatoarelor bunuri mobile: aparat clima Nordstar, cu prețul de începere a licitației in suma de 1.500 lei plus TVA; centrala termica Beretta, cu prețul de începere a licitației in suma de 6.300 de lei plus TVA. Licitatia publica va avea loc in data de 14.09.2026, la ora 12:00, la sediul lichidatorului judiciar din Mun. Oradea, str. Primariei, nr.18, ap.9, jud. Bihor. In situatia in care bunurile nu vor fi valorificate la licitatia din data de 14.09.2026 aceasta va fi reluata in data de 21.09.2026 ora 12:00 Pentru informatii suplimentare se poate contacta lichidatorul judiciar la tel : 0743/760064 sau la adresa de Gmail: [email protected]

Detalii vanzator

Seller's picture
Membru UNPIR

Localizare

Romania, Bihor, Oradea
Mun. Oradea, Str. Primariei, Nr.18, Ap.9, Jud. Bihor

Adresa de e-mail a vanzatorului

Inchide
.
- mu puteti copia si lipi adresa de email, trebuie s-o rescrieti
- nu tirimite spam
- pune doar intrebari legate de acest produs
- nu fi nepoliticos
Buna! Autentificare membrii UNPIR pentru a obține mai mult.
Prima pagina Cauta Autentificare membrii UNPIR
Rafinează căutarea
Cuvant cheie(ID anunt)
Categorie
Locatie

Judet

Poze
Avansat