Autentificare membru UNPIR | Presă & Relații Publice: [email protected]
Categorii

Informatii aditionale

Data licitatie: 24/08/2026
Ora licitatie: 12
Tip Vanzare: Licitatie publica
Debitor: Melicons SRL

Descriere

QR CODE
PUBLICAȚIE DE VÂNZARE 08.07.2026
MELICONS SRL-ÎN FALIMENT PRIN LICHIDATOR C.I.I. MOLDOVAN ANA vinde prin licitație publică deschisă cu strigare, în condițiile NCPC și L85/2014 următoarele bunuri: (preț fără TVA):

Nr. Crt Denumire activ Unitate măsura Cant Pret de vânzare unitar
1 ÎNCĂRCĂTOR FRONTAL buc 1 13.140 lei
2 COMPACTOR TANDEM AMMANN buc 1 34.650 lei
3 FINISOR PT BETON buc 1 3.150 lei
4 EXCAVATOR ȘENILE LIEBHERR buc 1 85.230 lei
5. FINISOR BETON buc 1 3.150 lei
6 FINISOR DUBLU DE BETON 900 MM buc 1 10.800 lei
7 MINIÎNCĂRCĂTOR BOBCAT buc 1 50.130 lei
8 BULDOEXCAVATOR MAHINDRA buc 1 109.620 lei
9 PICON buc 1 4.410 lei
10 PLACĂ COMPACTOARE buc 1 1.350 lei
11 DULAP buc 1 270 lei
12 BIROU ALFA buc 1 180lei

Licitația va avea loc în data de 24.08.2026, ora 12, în Oradea, str. Gh. Doja nr.24, ap.2 și va fi reluată în data de 31.08.2026. Participanții vor depune oferte la lichidator cu min. 24 ore înaintea licitației, însoțite de dovada achitării unei cauțiuni de 10 % din prețul de începere a licitației. Plata cauțiunii se va face în contul falitei, IBAN: RO21BREL0002005310680100-Libra Bank SA Oradea . Inf.tel/fax 0259435966, 0721222213.

Detalii vanzator

- click pentru a vedea - 0721222XXX

Localizare

Romania, Bihor, Oradea
Gh Doja, Nr.24, Ap.1
- click pentru a vedea - 0721222XXX

Adresa de e-mail a vanzatorului

Inchide
oohay@navodlomtenibac.com
- mu puteti copia si lipi adresa de email, trebuie s-o rescrieti
- nu tirimite spam
- pune doar intrebari legate de acest produs
- nu fi nepoliticos
Buna! Autentificare membrii UNPIR pentru a obține mai mult.
Prima pagina Cauta Autentificare membrii UNPIR
Rafinează căutarea
Cuvant cheie(ID anunt)
Categorie
Locatie

Judet

Poze
Avansat