Autentificare membru UNPIR | Presă & Relații Publice: [email protected]
Categorii

1 - 2 de 4

Informatii aditionale

Data licitatie: 29/09/2026
Ora licitatie: 13
Tip Vanzare: Licitatie publica
Marca: Ford
KM: 185000
Combustibil: Motorina
An fabricatie: 2019

Documente

Debitor:

Descriere

QR CODE
Subscrisa CII Orbai Florica Camelia, având sediul în Oradea, Strada Str. General Gheorghe Magheru, Nr.5, Bl.BM1, Ap.11, Jud. Bihor, CIF21191400, nr. înregistrare UNPIR RFO I- 1270, desemnată lichidator judiciar S.C. TOTHEQUIP S.R.L – „societate în faliment, in bankruptcy, en faillite”, cu sediul social în Oradea, str. Someșului, nr.9, bl. D 64, ap.15, jud. Bihor, având Cod Unic de Inregistrare 33766684, înregistrată la Oficiul Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Bihor sub nr. J05/1689/2014, ca urmare a Încheierii nr. 342/F/2023 din data de 12.09.2023, pronunţată de Tribunalul Bihor, Secţia a II-a Civila în dosarul 3238/111/2023, organizează licitație publică cu strigare pentru valorificarea următoarelor bunuri din patrimoniul societății debitoare TOTHEQUIP S.R.L. : Autoutilitară Ford Ranger anul 2020(20.400 euro/5,2) ) evaluat la prețul de 106.800 lei,Autoturism OPEL ASTRA 4 evaluat la prețul de 2.692,63 lei, Autoutilitara CITROEN FURGON 12 evaluat la prețul de 810,00 lei. Licitația va avea loc începând cu data de 29.09.2026, ora 13:00 în Municipiul Oradea, Str. George Enescu, Nr.9,ap.3 , Județul Bihor. Documentația de înscriere şi garanția de participare de 10% din prețul de strigare vor fi depuse cu 24 ore înaintea începerii licitației. Se va organiza un numar de 10 licitatii publice cu strigare în zece saptamâni consecutive în ziua de marți a saptămânii la ora 13:00 în aceeați locație, avand ca pret de pornire 100% din valoarea de evaluare începând cu data de 29.09.2026. Dacă nu se realizează valorificarea activelor în cadrul licitațiilor anterioare, se va organiza un numar de 10 licitatii publice cu strigare în zece saptamâni consecutive în ziua de marți a saptămânii la ora 13:00 în aceeați locație, avand ca pret de pornire 95% din valoarea de evaluare. Dacă nu se realizează valorificarea activelor în cadrul licitațiilor anterioare, se va organiza un numar de 10 licitatii publice cu strigare în zece saptamâni consecutive în ziua de marți a saptămânii la ora 13:00 în aceeați locație, avand ca pret de pornire 90% din valoarea de evaluare.
Cei interesați pot obține date suplimentare şi informații la telefon: 0720400295, email: [email protected].

Detalii vanzator

Seller's picture
Membru UNPIR

Localizare

Romania, Bihor, Oradea
Oradea,

Adresa de e-mail a vanzatorului

Inchide
- mu puteti copia si lipi adresa de email, trebuie s-o rescrieti
- nu tirimite spam
- pune doar intrebari legate de acest produs
- nu fi nepoliticos
Buna! Autentificare membrii UNPIR pentru a obține mai mult.
Prima pagina Cauta Autentificare membrii UNPIR
Rafinează căutarea
Cuvant cheie(ID anunt)
Categorie
Locatie

Judet

Poze
Avansat